Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Знизити вагу реально, лише відмовившись від цих звичок

Ви нескінченно коригуєте своє харчування, з майстерністю ілюзіоніста переставляючи місцями продукти, а вага або стоїть на місці, або знижується дуже повільно. Що не так?

Справа в тому, що важливо не тільки, що ми їмо, а також — як і коли. Позбавтеся від таких звичок, щоб справу з схудненням пішло швидше.

Звичка швидко їсти

Темп вашого життя не дає сповільнитися і насолодитися їжею, ретельно пережовуючи кожен шматочок? З-за цього ви часто переїдаєте, адже відчуття насичення приходить трохи пізніше.

Пити соки, щоб втамувати спрагу

Для вгамування спраги потрібно багато рідини, а сік містить в собі багато цукру і харчових волокон. Виходить, випиваючи сік, ви постійно їсте, і, до того ж — десерт.

Звичка їсти, дивлячись в екран

Монітор телефону, ноутбука, екран телевізора – ви не зосереджуєтесь на те, що ви їсте, як насыщаетесь, який смак мають продукти і поступово звикаєте є на автоматі. А це також загрожує тим, що ви не помітите, як з’їсте зайве.

Снизить вес реально, лишь отказавшись от этих привычек

Звичка їсти рідко

Відсутність режиму харчування – неабияка проблема. Пропускати прийоми їжі загрожує різкими стрибками і падіннями цукру в крові, який відповідає за апетит, так і за ваш вагу. Приймати їжу бажано приблизно в один і той же час щодня, 4-6 разів.

Перевагу дієтичних продуктів

Знижена жирність продуктів, найчастіше, просто виверт маркетологів, щоб надихнути вас на придбання цього продукту. Жир у них замінюють великою кількістю цукру для смаку і шкідливими добавками для потрібної консистенції.

Алкоголь — без приводу

Пам’ятайте, що смуток, туга і поганий настрій – не привід заливати в себе алкоголь, навіть у невеликих дозах. Доросла людина в стані впоратися з проблемами без такого калорійного методу.

Звичка заїдати стрес шоколадом

Солодкість – ще один антидепресант, до якого одразу тягнеться рука, варто тільки ситуації вийти з-під контролю. Високий вміст калорій і жиру не дають вам скидати вагу.

Сон після обіду

Після щільного обіду краще прогулятися, щоб розігнати обмін речовин. Тільки не поспішайте відразу займатися важкими фізичними вправами, так само як і не варто завалюватися на диван полежати.

Ви не висипаєтеся

У стані, коли організм не відновився, йому потрібні сили для функціонування. Помічаєте, як тягне на солодке та й просто перекусити після важкої ночі? При хронічному недосипанні слід щось змінювати у своєму житті.

Незручний одяг

Незручний одяг і взуття сковують рухи і не дозволяють вам скинути зайві калорії зайвої прогулянкою або жестикуляцією. Одяг повинна забезпечувати такий рівень комфорту, щоб можна було потягнутися, нахилитися і без проблем пройтися по сходах, наприклад.

 

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code