Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Їжа ніжно-рожевого кольору — новий хіт кулінарії

Експерименти на кухні тривають не тільки над смаками, але й зовнішнім виглядом страв. Вираз «Їсти очима» не втрачає актуальності, і кулінари постійно намагаються здивувати нас чимось помпезним і яскравим. Один з таких трендів – їжа кольору Millennial Pink.

Мода ніжні рожево-бежеві відтінки захопила всі сегменти життя в 2017 році і продовжується до цих пір.

Бренди одягу і аксесуарів створюють колекції в цих відтінках. Навіть в магазині побутової техніки очі розбігаються від великої кількості рожевого кольору. І, до речі, як розповідають консультанти, техніка цього кольору розходиться швидше іншої.

Еда нежно-розового цвета - новый хит кулинарии

У кулінарії колір Millennial Pink торкнувся не тільки десертних страв – тістечок, тортів і печива. Селекціонери виводять нові сорти овочів та фруктів рожевого кольору. Наприклад, ананаси сорту «троянді» в Коста-Ріці, виробник яких додав у фруктовий гібрид пігмент лікопіну, що відповідає за червоний колір.

Ще одна новинка — кавуновий редис, гібридний овоч із звичної шкіркою світло-зеленого кольору, але незвичайним забарвленням м’якоті, більше нагадує колір кавуна. Тільки уявіть, як ефектно цей редис буде виглядати в весняному салаті!

Популярні заклади також не упускають можливості привернути увагу клієнта рожевим кольором. Так компанія mcdonald’s в Японії випустила рожевий лимонад кольору квітучої сакури.

Еда нежно-розового цвета - новый хит кулинарии

І навіть у виробництві випічки чорний колір поступається місце рожевому. З кожним днем зростає кількість закладів, де за вашим бажанням кухарі приготують рожеву пасту або рожеву булочку для бургера.

А ще у виробництво випущений новий вид шоколаду – рожевий шоколад з пелюстками троянд. Задоволення поки не найдешевше – близько 10 доларів за плитку.

 

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code