Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Як правильно підбирати закуски до коньяку

Як відомо, правильно підібрана закуска дозволяє будь-якого алкогольного напою краще розкрити свій аромат і смак. Не став винятком і коньяк, для якого було навіть придумано спеціальне правило. На сайті також можна отримати відповіді на багато що цікавлять усіх гурманів питання. Наприклад, про те, як правильно вибирати коньяки, і як відрізнити якісні елітні коньяки від підробок, як вибирати келихи для коньяку і правильно подавати цей напій на стіл.
Справедливості заради відзначимо, що багато елітні коньяки чудово розкривають свої смакові особливості і без всякої закуски. Особливе значення має і те, з якого келиха ви п’єте коньяк. Сайт , як експерт в області коньяків, поділиться з нами основними секретами і правилами вживання коньяку, приділивши увагу як дешевих коньякам, так і хорошим якісним.

Знавці і любителі коньяку чудово обізнані про так зване правило трьох «З». Згідно йому, поєднувати елітні коньяки можна лише з кавою і сигаретами — Cafe, Cognac, Cigare. При цьому послідовність дій повинна бути приблизно такою: спочатку п’ється кава, потім переходять до коньяку і вже після дегустації закурюють сигару. Цікаво, що такий алгоритм може повторюватися кілька разів: чашка кави, 30-50 грам коньяку, сигара.
Втім, не завжди і не всім такий ритуал підійде, тим більше що в нашій культурі не надто поширені сигари, так і каву пити на ніч не дуже правильно. Так що якщо правило трьох «C» вам не дуже подобається, не турбуйтеся. Є й інші, більш поширені закуски, які, до речі, добре підійдуть до недорогих ординарних коньяків.
Власне, до доступних коньякам можна подавати досить широкий асортимент страв. Враховуючи, що букет і аромат у таких напоїв зазвичай не настільки вишуканий і витончений, як в елітних коньяків, підійде в буквальному розумінні все, що є на столі.
Зазначимо все ж, що краще подавати коньяк разом з десертом. Добре поєднується шоколад (в тому числі гарячий), цукерки, фрукти, кава, морозиво, вершки.
Недорогий коньяк нерідко розбавляють мартіні з льодом, отримуючи цікаві за смаком коктейлі. Часто в якості закуски виступає лимон з цукром, хоча це і не кращий варіант, так як практично повністю зникає смак коньяку. І хоча у нас склався стереотип, що краще всього подавати коньяк і закушувати лимоном, у випадку з хорошими якісними напоями це груба помилка і серед гурманів вважається моветоном. Тому якщо ви хочете справити хороше враження не поскупіться на хороший коньяк і забудьте про лимоні за столом. Звичайно ж якщо мова йде про недорогому низькоякісному напої, то, можливо, лимон стане тим спасителем, який прибере неприємний смак і хоч якось врятує ситуацію.
Дорогі елітні коньяки не вимагають ніякої закуски. Вони добре поєднуються з шоколадом, фруктами, кава, вже згаданими сигарами, але і самі по собі є повністю закінченими продуктами, що не вимагають ніяких додаткових чинників для розкриття букета. Швидше, для дегустації хорошого коньяку більше значення має атмосфера, правильний келих і температура, ніж закуска, якої може і не бути.

Джерело: http://www.menslife.com/relax/27474-elitcognac-com-kak-pravilno-podbirat-zakuski-k-konyaku.О багатьох секрети цього чудового напою, ви зможете дізнатися на сайті elitcognac.com.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code