Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Як правильно купувати продукти в магазині

Стихійний непродуманий похід у продуктовий магазин може обернутися зайвими витратами і значними втратами. Які помилки не слід робити, коли ви йдете купувати їжу?

Не ходіть за покупками ввечері

До вечора на полицях ринків і супермаркетів залишається не самий свіжий товар, а ваша втома і голод штовхнуть вас на купівлю хоч чого-небудь до вечері. Людей вечорами в будні дні дуже багато, а вибирати продукти у метушливому натовпі – ще те задоволення.

Купуйте продукти у перевірених продавців

Якщо ви впевнені в благонадійності магазину або точки на ринку, намагайтеся робити покупки в одному і тому ж місці. І коли у знайомих продавців немає потрібного товару, не ризикуйте купувати його у випадковому місці – краще дочекайтеся привозу на наступний день.

Не дозволяйте себе обважувати

Коли продавець знайомий, то й ризик, що вас обдурять, невеликий. В іншому випадку користуйтеся контрольними вагами, які є в кожному магазині і на кожному ринку. Навіть дрібниця може значно позначатися на ваших фінансах.

Как правильно покупать продукты в магазине

Не ходіть в магазини голодними

Голод буде спонукати вас робити необдумані зайві закупівлі, а також різноманітні снеки і напівфабрикати, від звички вживати які ви намагаєтеся позбутися. Поїжте і лише тоді сміливо вирушайте в торгові точки.

Складайте списки

Ще один спосіб заощадити ваш бюджет – купити лише необхідне зі списку. По мірі необхідності внесіть в список всі закінчилися продукти протягом декількох днів, а потім просто беріть його з собою і дотримуйтесь наміченим планом.

Не купуйте продукти, які лежать на видному місці

Грамотні фахівці розкладають товар таким чином, щоб самі залежаний і непотрібний товар лежав на самому видному місці. Яскрава упаковка приверне вашу увагу і виявиться у вашій продуктового кошика, а на ділі – зовсім марна покупка. Дотримуйтесь списками і ігноруйте рекламу.

Как правильно покупать продукты в магазине

Не беріть все підряд

Рекламні хитрощі також включають в себе викладку до основного товару безлічі супутніх. До м’яса і риби – маринади і соуси, до алкоголю – непотрібні шкідливі закуски. Ретельно продумуйте, чи потрібно вам купувати дрібниці? Або у вас вдома напевно знайдеться, чим замаринувати м’ясо і на чому його посмажити.

Не купуйте рибу потрошеную

Навіть якщо ви не любите чистити і потрошити рибу, виберіть на ринку цілую і за додаткову плату попросіть при вас її почистити. Потрошена спочатку риба може бути сухим або розмороженої.

Не купуйте яскраве червоне м’ясо

Занадто яскравий червоний колір м’яса свідчить про те, що його перед продажем витримували в спеціальному розчині для надання йому привабливого зовнішнього вигляду. Також не беріть м’ясо зі слизом, слизька на дотик – це допоможе зберегти ваше здоров’я.

 

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code