Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Як правильно харчуватися жайворонкам і совам

З-за різного біологічного ритму потреба в їжі тих, хто прокидається рано, і тих, хто любить нічний спосіб життя, абсолютно різна. Вчені вважають, що на приналежність до загону сов або жайворонків впливає в першу чергу спадковість. Але вихід на роботу, домашні обов’язки ніхто не скасовує, а тому щоб і тим, і тим існувати було комфортно, слід дотримуватися свого режиму харчування і набору продуктів.

Жайворонки

Це люди, які лягають рано спати – не пізніше 23.00, а в 6-7 ранку з легкістю прокидаються і бадьоро приступають до важливих справах. Ранкова активність при неправильному харчуванні мо палить істотно знизитися вже до обіду.

Как правильно питаться жаворонкам и совам

Сніданок жайворонка повинен бути дуже щільним і ситним, що складається з складних вуглеводів. /може бути гречана, вівсяна каша або білковий варіант – омлет, бутерброд з вареними яйцями. Кофеїн ж перевозбуділся і без того енергійних жайворонків, і сили напевно закінчиться швидше.

Обід жайворонка також повинен бути дуже калорійний – супи, м’ясо і риба з такими гарнірами, як картопля і макарони. Зелений чай поверне сили і простимулює працездатність.

Вечеря жайворонка із-за раннього відходу до сну повинен бути не пізніше 7 години вечора – і це самий легкий прийом їжі за весь день. Віддавайте перевагу салату, кисломолочним напоям і фруктів, за винятком бананів і винограду.

На перекус жайворонкам слід брати з собою солодкі фрукти або ягоди.

Сови

Сови засиджуються допізна, а вранці не можуть встати з ліжка. І найпоширеніша помилка сов – ігнорування сніданку і нічні зажори.

Сніданок сови повинен бути спрямований на розгін обміну речовин і поява сил, а тому бажано, щоб він складався з легких продуктів кисломолочних. Йогурт або сир з шматочками фруктів, овочевий салат або мюслі. Бажано натщесерце пити зелений чай або теплу воду, щоб спровокувати апетит.

Как правильно питаться жаворонкам и совам

На обід сови повинні вживати легкий суп або чистий бульйон, влітку – окрошку і інші холодні супи, овочі з м’ясом птиці або рибою, приготованими на пару.

Вечеря сови повинен бути досить ситним, щоб близько опівночі не піддатися на помилкове відчуття голоду і не наїстися перед сном. Сові можна вечеряти і близько 21.00 – морепродуктів, нежирним м’ясом з овочевим гарніром або салатом.

На перекус совам непогано підбадьоритися цитрусовими або кислими фруктами.

 

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code