Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

ЯК ПИТИ КОНЬЯК І ЯК ПОДАВАТИ

Коньяк не дарма вважається одним з найбільш благородних напоїв. Багатство смаку у ньому дивовижним чином поєднується з вишуканим і витонченим ароматом, що є унікальним якістю для настільки високої міцності. У цій статті ми поговоримо про те, як пити коньяк і отримувати від нього максимум задоволення.

З самого своєї появи, коньяк був напоєм для аристократів і вищих шарів суспільства. Усі інші задовольнялися дешевим вином, віскі і пивом. Любов заможних громадян забезпечила коньяку високий статус серед інших алкогольних напоїв, а також, мабуть, стало причиною виникнення певної культури споживання.

Як пити коньяк

Існує кілька загальноприйнятих правил як пити коньяк, які покликані, в першу чергу, збільшити задоволення, одержуване від розпивання пляшки хорошого коньяку.

Температура коньяку

Коньяк не повинен бути охолодженим, ні перегрітим. Цей алкогольний напій п’ється при кімнатній температурі, і йому цілком достатньо тепла ваших рук.

Келихи під коньяк

Для правильного розкриття смаку і аромату, необхідно використовувати спеціальні келихи – снифтеры, або келихи типу «тюльпан». У такому склі коньяк починає активно розкриватися, і дозволяє повною мірою насолодитися багатством аромату ще до того, як ви зробите перший ковток. Келих не потрібно наповнювати до країв, досить налити коньяк до найширшій його частині.

Післясмак

На відміну від деяких інших міцних напоїв, коньяк не прийнято швидко ковтати. Навпаки, покатавши його в роті, ви оціните смак і забезпечите собі довгий приємний післясмак.

Закуска до коньяку

Особливу увагу необхідно приділити закуски. В ідеалі, коньяк вживається разом з кавою, сигаретою і шоколадом. Також підійдуть різні десерти з шоколадною начинкою, сири, яловичина, фрукти.

І на закінчення додамо, що коньяк не терпить поспіху. Цей алкогольний напій потрібно вміти цінувати, тільки в цьому випадку він повною мірою порадує вас своїм незвичайним вишуканим смаком.

Джерело: http://elitcognac.com/kak-pit-konyak-i-kak-podavat

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code