Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Як не можна пити чай: ТОП-10 заборон

Пити чай – справжнє мистецтво. Весь процес – від заварки до подачі – має свої негласні правила, від дотримання яких залежить смак, настрій і користь цього напою. Щодня в світі випивається 3 мільярди чашок чаю.

Ось 10 китайських чайних заборон – як не слід пити чай, адже від цього залежить здоров’я людини.

Не пийте чай на порожній шлунок

Міцний чай негативно позначається на роботі таких органів, як шлунок і селезінка, і пити його на голодний шлунок категорично заборонено. Особливо тим, хто має проблеми з органами шлунково-кишкового тракту.

Как нельзя пить чай: ТОП-10 запретов

Не пийте обжігающе гарячий чай

Гарячий чай обпікає горло, потім стравохід і шлунок. І якщо короткочасні зміни не дуже помітні, то постійне вживання дуже гарячого чаю може змінити слизову цих органів, що призведе до порушень і больовим відчуттям. Температура чаю не повинна перевищувати 56 градусів.

Не пийте холодний чай

Холодний чай також має негативний накопичувальний ефект. Від постійного вживання холодного чаю виникає освіта й скупчення мокротиння, і пов’язати це з чаєм при встановленні діагнозу нікому не приходить в голову.

Не пийте занадто міцний чай

Чай – джерело кофеїну і таніну, які у великій кількості провокують головний біль, безсоння, прискорене серцебиття.

Как нельзя пить чай: ТОП-10 запретов

Не заварюйте чай занадто довго

При тривалому заварюванні поліфеноли і ефірні масла, що містяться в чаї, починають окислюватися, що позначається на смачний, колір і аромат напою, а також знижує його поживну цінність і знищує вітаміни.

Не заварюйте чай багаторазово

Перша заварка листя – це 50 відсотків всіх корисних речовин, друга – 3-0, третя – всього 10, а решта заварки не несуть абсолютно ніякої користі. Це не стосується пакетованого чаю, який можна заварювати лише раз.

Не пийте чай перед їжею

Чай сприяє розрідженню слини, підвищується апетит, але при цьому смак їжі втрачає свою яскравість – їжа здається прісною. Оптимально випивати чай за півгодини до основного прийому їжі.

Как нельзя пить чай: ТОП-10 запретов

Не пийте чай відразу після їжі

Будь-яка рідина після їжі знижує концентрацію шлункового соку, що уповільнює травлення і порушує його. Таке ж правило, як і перед їжею – пийте чай через півгодини після.

Не запивайте чаєм ліки

Чай містить дубильні речовини, які при розщепленні перетворюються в танін. Ліки з таніном гірше засвоюються і дають осад.

Не пийте вчорашній чай

Заварений чай після доби стояння не містить ніяких вітамінів, а також зможе містити бактерії. Максимум, де можна використовувати вчорашній чай – це при полосканні зубів для зміцнення емалі і промивання очей при запаленнях.

 

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code