Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Як їдять омарів?

Омари

Как едят омаров?

Багато гурманів помилково вважають омарів найціннішими з ракоподібних, і все-таки лангусти і сумково краби краще. М’ясо лангусти і сумкових крабів відрізняється більш тонким, більш ароматним смаком, ніж м’ясо омарів. Разом із тим більше задоволення від омара можна з гарантією отримати, якщо вас пригощають не масовим товаром з канадських ферм, а французькими омарами з Бретані, смак яких більш тонкий.

Омарів зазвичай подають до столу вже розділеними на дві частини. Це спрощує їх вживання, що і повинно мати місце в хорошому ресторані.

До складу приладу для вживання омарів входить не так вже багато предметів: звичайний ніж, звичайна вилка, спеціальні щипці і особлива вилка для вилучення м’яса з клешнею. Ніж для риби вимагати не слід, так як його тупим лезом навіть при найбільшому бажанні омара розрізати не можна.

Як їх їдять?

Ножем утримують панцир, а вилку вводять в кінець хвоста; якщо м’ясо проварена або приготоване на грилі досить добре, то хвіст легко відділяється. Шматочки м’яса відрізають ножем; вони, очевидно, повинні бути оптимальних розмірів. Щоб уміння кухаря готувати соуси було вичерпано повністю в самому буквальному сенсі цього слова, можна скористатися соусного, або гурманської, ложкою.

 

Как едят омаров?Клішні розбирають руками; якщо потрібні значні зусилля, можна скористатися спеціальними ножицями, діючими за принципом лускунчика. Шматочки клешнею відокремлюють один від одного руками або спеціальною виделкою. По ніжності м’ясо клішень порівнянно з вершковим маслом; ножу воно піддається дуже легко.

 

З ніжками поступають аналогічним чином. Їх ламають руками в суглобах; м’ясо з цих трубчастих ніжок або висмоктують, або витягають спеціальною виделкою.

Замовляти омарів в ресторані слід тільки в їх сезон, коли їх м’ясо досить м’яке. Це місяці з вересня по квітень. Якщо ви вирішили замовити в ресторані суп з омарів, подивіться в меню, є там інші страви з омарів, інакше ви ризикуєте отримати суп не з свіжих, а з консервованих омарів.

Как едят омаров?

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code