Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Як би не з’їсти: девайс для айфона будить запахом бекону

Що може бути краще рано, ніж прокинутися від аромату смаженого бекону? А якщо ще й чути звуки смаження, тут апетит візьме своє і ні про яке сні вже і мови бути не може. Напевно, саме такої логіки дотримувалися розробники нового чудо-програми для айфона.

Прокидатися з ароматом смаженого бекону допоможе новий незвичайний аксесуар від компанії Oscar Mayer. Треба сказати, що про правильно приготованому беконі розробники знають всі. Справа в тому, що Oscar Mayer (бренд належить Kraft Foods) — найбільший американський виробник м’ясних виробів, закусок і знаменитих хот-догів

А незвичність даного винаходу полягає в тому, що воно видає звуки процесу смаження бекону і навіть виділяє його аромат.

Як це працює?

Девайс кріпиться до вашого айфону і служить своєрідним будильником, який в заданий час розбудить вас запахом смаженого бекону, поширюючи аромат із спеціального отвори на корпусі. Взаємодіяти з вашим смартфоном аксесуар буде за допомогою програми Wake Up & Smell the Bacon , яке вже доступне для завантаження в App Store безкоштовно. Саме тут користувач зможе встановити потрібний час для роботи будильника.

Как бы не съесть: девайс для айфона будит запахом бекона

Яким чином розробникам вдалося «впровадити» у аксесуар запах бекону, і що конкретно становить цей аромат, команда розробників, звичайно ж, тримає в таємниці.

Потрібно відзначити, що поки цей диво-будильник не продається. Його лише роздають рідкісним щасливчикам. Для цього потрібно взяти участь у невеликий вікторині і правильно відповісти на поставлені питання або поділитися новиною про вихід Wake Up & Smell the Bacon з друзями по електронній пошті або в Твіттері. Хто знає, може з часом аксесуар з’явиться у продажу. Поки ж йдеться про обмежену партії додатків — 4470 примірниках.

 

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code