Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Виставка огидною їжі відкриється в Швеції

На Хелоуїн, 31 жовтня відкриє свої двері перша в світі такого роду експозиція. Подивитися, подивуватися і кривитися від виду і запаху можна буде в шведському місті Мальме. Саме там будуть продемонстровані 80 самих неапетитних і неприємних продуктів харчування.

Тут можна буде на власні очі побачити самі неоднозначні страви зі всього світу – хаукарль (тухлу ісландську в’ялену акулу з запахом аміаку), сюрстрьомінг (шведську квашену оселедець з не менш огидним запахом), популярний в Південно-Східній Азії фрукт дуріан, відомий своїм відштовхуючим запахом, касу марцу (сардинська сир з живими личинками мух), сирої бичачий пеніс на обробній дошці і багато іншого.

Так як багато експонатів, крім страшного вигляду, мають ще не менш страшний запах, то знаходитися вони будуть у спеціальних колбах.

Выставка отвратительной еды откроется в Швеции

Близько половини виставлених продуктів є швидкопсувними, тому їх доведеться замінювати, принаймні, кожні два дні, що робить музей дуже дорогим проектом.

Організатор музею, Семюел Уест, вважає, що відвідування Музею огидною їжі буде не тільки цікавим і пізнавальним заходом, але також дозволить змінити уявлення людей про таких екологічних джерелах білка, як комахи, які сьогодні викликають у багатьох відразу.

Выставка отвратительной еды откроется в Швеции

Виставка буде доступна для відвідування протягом трьох місяців і триватиме до 31 січня 2019 року.

ТОП-5 музеїв їжі

Музей ковбаси в Італії. Три поверхи і більше 200 квадратних метрів виставкового простору відведені під зображення, відеоматеріали, текстові описи із цікавими історіями та анекдотами, пов’язаними з ковбасними виробами.

Музей локшини в Японії. Стіни обклеєні пакетиками з-під локшини з різних країн, на полицях виставлена посуд і різні пристосування для поїдання цієї страви, а в розташованому при музеї магазині можна купити безліч різновидів рамен.

Музей сиру в Нідерландах. Він був створений, щоб зберегти історію місцевих традицій виробництва сиру, витіснених появою фабричних технологій виготовлення продукту.

Музей каррівурст в Берліні. Каррівурст – популярний виріб фастфуду в Німеччині: смажена сарделька під томатним соусом з каррі. Всі складові цієї страви відомі, але пропорції рецепта тримають в строгому секреті.

Музей какао та шоколаду в Брюсселі. У ньому туристи можуть познайомитися з історією бельгійського шоколаду, побачити весь процес його виробництва, а також спробувати себе в ролі кондитера з подальшою дегустацією отриманого виробу.

 

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code