Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Вино з лози, зростаючої на вулкані — новий гастро-тренд

Все більшу популярність набуває вулканічне виноробство. Коли виноград для вина вирощують на схилах вулкана, який все ще вивергає вогонь, дим і лаву. Таке виноробство пов’язане з певними ризиками, але експерти стверджують, що вулканічне вино — не маркетинговий трюк.

Вулканічні грунти становлять лише 1% від усієї світової поверхні, вони не дуже родючі, але унікальний склад цих ґрунтів надає вулканічному провину складні земляні аромати і підвищену кислотність.

Вулканічний попіл є пористим, і при змішуванні з камінням створює сприятливе середовище для проникнення води через коріння. Потоки лави насичують грунт поживними речовинами, такими як магній, кальцій, натрій, залізо і калій.

В цьому році вулканічне вино стало новим трендом в гастрономії. Так, навесні в Нью-Йорку пройшла перша міжнародна конференція, присвячена вулканічному провину.

І хоча вулканічне виноробство тільки починає набирати обертів, унікальне вино вже можна знайти в меню деяких ресторанів. Найбільш виробництво вулканічного вина поширене на Канарських островах (Іспанія), на Азорських островах (Португалія), в Кампанії (Італія), в Санторіні (Греція), а також в Угорщині, Сицилії і Каліфорнії.

 

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code