Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Вимкніть ваші мобільні телефони!

Пані та панове, вимкніть ваші мобільні телефони!

Злякалися?

Оголошення є, так вимикати чи ні?

Вимикати мобільний слід в літаку, в лікарні, тобто там, де він може вплинути на роботу обладнання. Якщо Вам терміново треба з кимось зв’язатися, покиньте зону заборони на дзвінки.

А в бібліотеці? В театрі? Вимикати?

Правила етикету обмежують використання мобільного телефону у громадських місцях. Це включає в себе будівлі бібліотек, лікарські кабінети, весілля і похорони, лекції в інституті і приміщення церкви – дзвінок телефону вказує на брак поваги.

Крім того, слід відключати стільниковий телефон перед початком спектаклю в театрі. Дзвонить телефон або розмова може дуже дратувати інших глядачів, які платять гроші за перегляд.

 Також краще вимикати телефон під час співбесіди, так як роботодавець може припустити, що людини, яка прийшла на співбесіду, більше цікавлять особисті проблеми, ніж робота.

Якщо Вам важливо не пропустити дзвінок, не забувайте відключати звук свого стільникового і обійдіться вібросигналом.

Крім того, мобільний етикет вимагає включення беззвучного набору кнопок в громадських місцях. Набір тексту СМС, що супроводжується звуковими сигналами, що вкрай негативно позначається на нервовій системі знаходяться поруч людей і, відповідно, на їх відношенні до Вас.

Не кладіть смартфон на стіл в громадських місцях.

Поступаючи таким чином, ви показуєте, наскільки важливу роль у вашому житті відіграє телефон та інтернет і наскільки вам нудна балаканина тих, хто сидить поруч. У будь-яку хвилину ви готові залишити ці розмови і зайвий раз перевірити новини ВКонтакте, відповісти на дзвінок або відволіктися, щоб дізнатися, які статті вийшли в Мільйон Меню.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code