Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Іван-чай ферментований «Егорушка»

Що може бути краще гарячого чаю в холодний зимовий день? Особливо, коли мова йде про такому корисному напої, як Іван-чай. Він зменшує тривожність і знімає напругу, підвищує працездатність і сприяє швидкому відновленню сил, що містить мідь, магній, калій, залізо, кальцій, натрій, марганець та інші, необхідні організму речовини. Єгор Малиновський і Наталія Прилипко вручну виготовляють ферментований чорний і зелений Іван-чай та розповіли цікаві подробиці і особливості цього процесу.

Як у вас з’явилася ідея виготовляти український чай?

Все почалося з того, що виникло бажання виростити на своїй землі і налагодити виробництво натуральних, екологічно чистих продуктів в Україні. Зокрема, Іван-чаю ферментованої, черемхового борошна, живих сиро-давленных масел, які виробляються на дерев’яному пресі, урбеча (це паста з насіння льону та конопель, а також інших насіння та горіхів), спельтового крупи і борошна (це дика пшениця), а також продуктів переробки кедрового сировини.

Почав самостійно займатися цією справою з 2013 року, а зараз продовжуємо роботу спільно з Наталією. Вважаємо дуже важливим відновити з глибини століть знання наших предків, щоб запропонувати людям дійсно здорові продукти!

Який саме чай ви пропонуєте, і як відточували майстерність його приготування?

Майстерність виробництва Іван-чаю приходить з часом. Спілкуючись з природою, для нас відкривається рослинний світ, його величезна сила! Ми створюємо чайні збори і збори з лікарськими рослинами в тому числі. Виробляємо чотири види іван чаю: листовий і в гранулах, чорний і зелений.

З нового сезону запускаємо дерев’яний ролер для скручування чайного листа. Це дозволить нам зробити більше обсягу листового Іван-чаю без втрати якості, так як в цьому обладнанні відсутній контакт листа зніту з металом.

В основному люди замовляють чорний Іван-чай в гранулах, а також просять зробити чайні збори, додавши наші рідні трави.

Иван-чай ферментированный “Егорушка”

Як популяризируете свою продукцію?

Ми хочемо, щоб якомога більше людей познайомилися з цим дивним і корисною рослиною – кипрей вузьколистий! Тому організовуємо і проводимо в Україні зустрічі, День Іван чаю, де знайомимо з історією, своїм підходом у справі Іван-чаю. Дегустуємо вирощену і вироблену нашу натуральну продукцію. Зустрічі вже відбулися в різних регіонах країни – у Києві, Харкові та області, Сумах, Рівному, Полтаві.

Скільки людей зайняті у заготівлі і виробництві чаю?

Це виключно свою сімейну справу, що приносить нам, насамперед, задоволення. Для нас важливіше зробити якісний продукт, у невеликому обсязі, ніж ганятися за кількістю!

Орієнтуємось на людей, які ведуть здоровий спосіб життя, цінують і бережуть своє здоров’я.

Ви використовуєте дикоросла сировину або рослини самі вирощуєте?

Наш чайний сезон починається в кінці травня на півдні Житомирської області, і закінчується на початку вересня в горах Карпат! За весь цей час сировина збираємо в різних регіонах України. Взагалі, наш Іван-чай дуже любить наші руки – з моменту збору до упаковки готового продукту він проходить дев’ять операцій. Це технологія копорского Іван-чаю – ми робимо чай так, як це робили раніше на Русі. В кінцевому підсумку, все це дозволяє нам зробити якісний продукт з нашою енергетикою!

Які моменти в цьому процесі основні, що визначають якість чаю?

Особливість виробництва в тому, що чайний лист потрібно збирати в ясну, не дощову погоду, а сушити на дров’яній печі. Сировина збираємо в екологічно чистих місцях, навіть зробили аналіз на склад шкідливих речовин, щоб мати підтвердження якості своєї продукції.

Иван-чай ферментированный “Егорушка”

Які переваги українського чаю перед популярними магазинними варіантами зеленого та чорного чаїв?

Поряд з тим, що Іван-чай володіє цілим комплексом позитивних і цілющих якостей для людського організму, основна перевага його в тому, що можна легко позбутися від заморських чайних напоїв, включаючи каву, замінивши їх на корисний і рідний Іван-чай ферментований!

Чи є якісь особливі рекомендації заварювання чаю, щоб він максимально розкривав свій смак?

Привносимо в Іван-чай своє чайне майстерність і частинку своєї душі! Особливий вид Іван-чаю – пресований! В старовину, коли кипрей переважав на Русі, його продавали на вагу, рубая сокирою.

Яким чином можна придбати ваш чай?

Продукція представлена на сторінці в facebook, Іван чай Егорушка, а також на фестивалях і народних ярмарках, в яких ми беремо активну участь у Україні.

Чим плануєте дивувати в найближчому майбутньому, які плани на розвиток?

Вивчаємо трави і їх корисні властивості, щоб у подальшому використовувати в чайних зборах.

Що побажаєте нашим читачам?

Бажаємо радості, відмінного здоров’я і земних благ! З повагою, Єгор Малиновський і Наталія Прилипко.

 

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code