Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

В Україні створили сало для веганів: з чого — не здогадаєтеся

Ми вже писали про те, що відбувається в організмі, коли ви їсте сало і розповідали про безліч корисних властивостей сала. Однак, є люди, які змушені відмовитися від цього продукту. Це, насамперед вегетаріанці. Для тих з них, хто сумує за сала, є добра новина!

Студенти аграрного університету в Сумах під керівництвом доцента кафедри харчування Дмитра Бидюка розробили штучний салозаменитель.

Основою для цього нового продукту стало — рослинного масло і желатин.

«Наше сало — здорова альтернатива звичайному шпикові. Крім цього, штучне сало ми можемо робити з будь-яким смаком: звичайне солоне, з перцем та іншими спеціями, кисле, солодке, різної жирності», — розповідає Бідюк.

Це штучне сало виглядає точно так само, як звичайна, і навіть може мати імітацію м’ясної прошарку і шкіри. При термічній обробці салозаменитель не втрачає свою форму і консистенцію, тому його можна сміливо варити і смажити.

І, звичайно, з таким набором характеристик, новий продукт може зацікавити вегетаріанців.

В Украине создали сало для веганов: из чего - не догадаетесь

А що ще?

Взагалі студенти Сумського національного аграрного університету протягом року розробили 7 проектів з органічних речовин. Серед таких: м’ясні гранули, сало рослинного походження, порошок для суфле, органічні чіпси, бісквіти без яєць, ріжки для морозива з груші і еко-посуд.

За словами Анастасії Шевцової, студентки СНАУ, м’ясні гранули створили, щоб здешевити м’ясні вироби. Їх можна додавати у фарш, ковбасні вироби і напівфабрикати з м’яса. Для організму людини вони є абсолютно безпечними, оскільки виготовляються з рослинних компонентів, а от страви, зокрема, котлети, роблять набагато соковитіше.

Молоді вчені подбали і про десертах. В умовах університетської лабораторії вони також створили порошок для приготування суфле, який потрібно тільки розвести водою, збити і запекти. До складу порошку також увійшли виключно натуральні компоненти: порошок з органічних абрикос, цукор і яєчний білок.

Побажаємо групі молодих вчених удачі і чекаємо впровадження їх розробок у життя!

 

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code