Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

В Іспанії знову п’ють синє вино

Іспанія вже вдруге стає центром появи вина незвичайного кольору. Так, 2 роки тому винороби з регіону Бьерсо, що на північному-заході Іспанії, створили вино яскраво-синього кольору. Ця ідея прийшла в голову шістьом молодим (їм немає ще тридцяти) експериментаторам, і життя її втілювали два роки.

Результат отримав назву Gik. Одна пляшка напою коштує 10 євро. Вино робиться з червоного і білого винограду, в який додаються пігменти антоціанин (він міститься в шкірці виноградин) і індиго, а також підсолоджувачі.

Однак, незвичайне вино зустріли з певним скептицизмом. Адже у творців напою не було досвіду у виноробстві, і на питання «Чому ви зробили синє вино?» вони відповідали «А чому ні? Зробили, бо змогли».

В Испании вновь пьют синее вино

Не довго синє вино було вином. Вже в серпні 2016 виноробної компанії Gik заборонили називати свій напій вином. Розслідування щодо Gik почалося після анонімної скарги. Виноробню відвідали інспектори, які призупинили продаж продукту до закінчення розслідування. За його підсумками було винесено рішення, що забороняє називати напій вином.

І ось зовсім недавно в Іспанії знову заговорили про вини незвичайного кольору, на цей раз — яскраво-бірюзовому. Влаштувавшись в Іспанії, французький підприємець Рене Ле Бей, почав виробляти вино Шардоне під назвою Vindigo, яке на 100% виготовлений з натуральних інгредієнтів.

Такий незвичайний колір вино отримує завдяки тому, що виноградний сік фільтрується через подрібнену шкірку червоного винограду, що містить природні барвники антоціани. Дані сполуки також містяться в чорниці, малину і чорних соєвих бобах.

В Испании вновь пьют синее вино

Рене Ле Бей називає свій напій ідеальним річним аперитивом. Його фортеця становить 11%, а смак має нотки вишні, маракуї і ожини. За словами виробника, Vindigo відмінно поєднується з морепродуктами.

В даний час 35000 пляшок синього вина були відправлені на продаж в портове місто Сет на півдні Франції. Вартість пляшки вина становить від 12 до 18 євро.

 

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code