Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Віртуальна реальність проникає в супермаркети і ресторани

Доповнена і віртуальна реальність впевнено проникає в різні сфери життя, в тому числі і в громадське харчування. І хоча впровадження новітніх технологій досить дорого обходиться власникам ресторанів і супермаркетів, все частіше своїх відвідувачів вони балують новими цифровими фішками.

Так, в одному міланському супермаркеті можна отримати повну інформацію про кожному продукті, достатньо лише навести на нього датчик. Пристрій розпізнає продукт і повідомляє його харчову цінність, інформацію про наявність алергенів і весь його шлях від грядки до прилавка. Ця корисна фішка доступна відвідувачам ось вже рік.

А компанія HoloYummy пішла ще далі, забезпечивши кулінарну книгу Домінік Кренн «Метаморфози смаку» тривимірними голограмами описуваних страв (нагадаємо, Д. Кренн — «Краща жінка шеф-кухар» у 2016 р. за версією журналу The world’s 50 Best Restaurants).

Щосили застосовують можливості віртуальної реальності і в ресторанах. Компанії відкривають віртуальні бари на висоті пташиного польоту, дозволяють клієнтам пірнати за рибою і морепродуктами на морське дно в окулярах VR, використовують голографічні зображення, щоб розповісти про історію та технології створення коньяку або сиру.

Є і більш екстремальні задумки — наприклад, дати можливість відвідувачам ресторану випробувати унікальний досвід: є одне блюдо, а очима сприймати зовсім інше.

Але не варто думати, що ресторатори думають лише про те, як розважити гостей з допомогою «цифри», віртуальна реальність активно використовується і для навчання персоналу. Адже процес передачі навичок працівникам громадського харчування вимагає багато часу і коштів. Новітні цифрові технології дозволяють занурити учня в деталізований цифровий світ, де можна безпечно моделювати найбільш поширені робочі ситуації та виконувати вправи — від приготування страв і варіння кави до обслуговування натовпів покупців в годину-пік.

 

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code