Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

В найближчому майбутньому з’явиться «деревне» алкоголь

Про цікавий спосіб виробництва алкоголю заявили нещодавно японські вчені. Фахівці Науково-дослідного інституту лісового господарства та лісових товарів розповіли про те, що в недалекому майбутньому порадують алкоголем, зробленим з дерева.

Справа в тому, що напої на основі дерев мають смакові якості, подібні алкоголю, який витримується у дерев’яних бочках. Саме це змушує фахівців серйозно розцінювати конкурентоспроможність нового напою.

Як же він готується? Деревина подрібнюється в густу пасту, до неї додаються дріжджі і ферменти, починається процес бродіння. Відсутність нагріву напою (на відміну від традиційних методів) допомагає зберегти специфічні смакові відтінки кожного дерева.

На даний момент вченим вдалося створити алкогольні напої з кедра, берези і вишні. Так, наприклад, 4 кг кедрового дерева дозволили отримати 3,8 літра напою із змістом алкоголю 15%, при цьому даний напій дуже схожий на улюблене японцями саке.

Розробники очікують, що протягом найближчих трьох років «деревне» алкоголь вже з’явиться на полицях магазинів. Що ж, чекаємо.

 

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code