Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Він або подобається, або викликає ненависть: крусуши — новий гастро-тренд

«Крусуши» або як його ще називає «каліфорнійський круасан» — незвичайне поєднання круасана і суші, яке побачило світ з легкої руки американського шеф-кухаря Холмса Бейкхауса.

Ідея створити таке блюдо прийшла йому під час походу в супермаркет, коли кухар повільно прогулювався в низці азійських кулінарії. Після на своїй кухні він приготував суші з копченого лосося, васабі, маринованого імбиру, водоростей норі і загорнув їх у … круасан, який посипав насінням кунжуту. І так як складно уявити суші без соєвого соусу, Холмс вирішив подати круасан з невеликою порцією соєвого соусу.

Ця незвичайна комбінація швидко стала візитною карткою його пекарні. Навіть не дивлячись на те, що ціна цього творіння становила не так вже мало, — 5 доларів, до 11 ранку кожного дня вся партія крусуши, як правило, вже розкуповувалася.

А ось в соцмережах блюдо викликало гарячі суперечки. Одні не могли дочекатися, щоб спробувати це творіння, інші заявляли, що це злочин проти випічки.

Як відзначають ті, кому вже довелося з’їсти крусуши, на смак вони — хоч це й дивно — але приємні, всі інгредієнти вдало поєднуються між собою. Так що єдиним завданням стає — абстрагуватися від того, що це поєднання круасана та суші і насолоджуватися новим нердинарным смаком.

 

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code