Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

В Данії пробують чіпси з медуз

У деяких країнах вживання в їжу медуз — цілком звичайна справа. Наприклад, жителі азіатських країн вважають медузу на обідньому столі делікатесом. З деяких видів медуз готують салати, суші, локшини, основні страви і навіть морозиво.

Знесоленої, готові до використання медузи з низьким вмістом калорій і відсутністю жиру, містять близько 5% білка і 95% води. Їх також використовують для додання смаку до різних страв.

Звернули увагу на медуз і в Європі, в усякому разі, в північній її частині — в Данії. Вчені з Університету Південної Данії розробили спосіб, що дозволяє перетворити медуз у щось схоже на картопляні чіпси.

За словами фахівців, медузные чіпси можуть стати здоровою альтернативою традиційної закуски, так як у них практично немає жиру, зате рівні селену, магнію, фосфору, заліза і вітамін В12 вкрай високі.

Новий метод полягає в замочуванні медуз в спирті і подальшому випаровуванні етанолу, що дає можливість перетворити слизьких молюсків, на 95% складаються з води, в хрусткі снеки. Даний процес займає всього кілька днів.

Цікаво, враховуючи, що такими снеками можна буде похрумтіти без шкоди для талії.

 

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code