Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

У Львові створили шоколадну карту України площею 48 кв.м.

Приводом до нового солодкого рекорду стало проведення XII Національного свята шоколаду, який у Львові організують щорічно. Цієї осені святкування тривало з 12 по 15 жовтня у Палаці Потоцьких.

На святкування приїхали представники кращих солодких брендів та виробники шоколаду ручної роботи України. Вони представили свою продукцію і провели дегустації оригінальних шоколадних напоїв, цукерок та інших солодощів. А наймайстерніші шоколатьє дали майстер-класи для дорослих та маленьких відвідувачів.

Цьогоріч відвідати свято варто було заради величезної карти України, яку почали робити з чорного шоколаду за 5 днів до початку фесту. Дооформлювали її вже в процесі святкування: щодня вирізали з шоколадних плиток об'ємні герби міст, знакові скульптури і доповнювали ними карту.

У Львові створили шоколадну карту України площею 48 кв.м.

Як розповів директор Національного свята шоколаду Андрій Сидор, шоколадна карта України має великий розмір: 8 метрів у довжину та майже 6 метрів у ширину. Символічно, що карта України повна – із Кримом і Донбасом, із їхніми гербами.

Скільки шоколаду витратили на карту? За приблизними підрахунками на всі скульптури — герби міст, історичні пам’ятки з відповідного міста — планували використати більше тонни шоколаду.

За традицією, відвідувачів Національного свята шоколаду вражають солодкими мистецькими інсталяціями. Під час свята кондитери створюють різноманітні скульптури з шоколаду, які потім виставляють на вулицях Шоколадного міста — спеціальної експозони свята. Територією міста між різними будиночками з шоколаду їздить маленький поїзд і перевозить солодощі від станції до станції.

У Львові створили шоколадну карту України площею 48 кв.м.

Галерея скульпторів працювала усі дні свята. Нагадаємо, що під час минулорічних святкувань українські шоколатьє створили 5-метровий шоколадний млин, 3-метрового шоколадного ведмедя, феличезну фігуру шахового коня. А на вході гості фотографувалися біля гігантської 9-метрової коробки шоколадних цукерок.

Як звичайно працювала експозиція від Львівського музею шоколаду. А головними подіями святкування стали ярмарок шоколадних виробів, Чемпіонат кондитерів-аматорів та багато майстер-класів.

У Львові створили шоколадну карту України площею 48 кв.м.

Відвідувачів знайомили з майже повним циклом виробництва шоколаду. Технолог Марія Проць від Товариства чорного шоколаду демонструвала, як зелені какао-боби обсмажуються, потім як вони перемелюються та як із них робиться шоколадна паста та створюють справжні шоколадні цукерки. І ці натуральні цукерки смакували всі бажаючі.

Слідкуйте за нашими анонсами, щоб не прогавити наступний найсолодший фестиваль у Львові. У нового свята буде нова родзинка!

У Львові створили шоколадну карту України площею 48 кв.м.У Львові створили шоколадну карту України площею 48 кв.м.У Львові створили шоколадну карту України площею 48 кв.м.

Фото shokolad.lviv.ua.

 

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code