Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Третина німців купує їжу онлайн

Можливість замовити потрібні продукти в будь-який час, заощадити час і не стояти в черзі на касу, не тягнути самостійно важкі пакунки з їжею до себе додому — ось 3 причини, чому все більше людей переходить на онлайн-шопінг в бакалійних магазинах.

Ось, наприклад, у Німеччині кожен третій дорослий мешканець купує в інтернеті вже готову їжу або напівфабрикати, свіжі овочі, фрукти, макарони, чай, кава та інші продукти.

33% німців регулярно закуповують продукти онлайн і ще стільки ж опитаних планують спробувати це зробити. Такі цифри, після проведеного дослідження, називає німецька федеральна асоціація цифрової економіки (BVDW).

Треть немцев покупает еду онлайн

В цілому, німці схвалюють покупки продуктів харчування онлайн, тому що сприймають інновації як звичайний процес і отримують задоволення від можливості зробити щось по-іншому. Хоча і там перебувають консерватори. Так, 25% респондентів ніколи не замовляли їжу в Інтернеті і навіть не збираються цього робити.

Продукти онлайн: плюси і мінуси

Господарські купівлі — майже щоденний ритуал, що забирає багато часу і сил. І якщо педантичні німці воліють сучасну альтернативу — варто задуматися. Напевно, особливо високо оцінюють комфорт доставки жінки. Можна не переживати, що після роботи доведеться бігти в магазин, в улюблених човниках на підборах, і нести купу продуктів в руках.

Також онлайн-покупки економлять 50% часу, який зазвичай ви б витратили на похід в магазин. А ще ви не обмежені одним магазином і можете замовляти товари, де завгодно.

Хоча, на думку 63% жителів Німеччини, в продуктовому шопінг в інтернеті теж є недоліки. Ви не можете заздалегідь оцінити і перевірити якість їжі. Тут вже, як кажуть, довіряй і перевіряй відразу, як кур’єр доставив замовлення.

До речі, ми нарахували більше 10 онлайн-магазинів, в яких можна придбати широкий асортимент продуктів в Києві та передмісті, а ще замовити кур’єрську доставку замовлення прямо до будинку. Правда, за межами столиці і великих мегаполісів справи з онлайн-продуктами йдуть значно гірше. А вам доводилося коли-небудь купувати їжу в Інтернеті? Напишіть в коментарях!

 

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code