Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Торт з мазками пензля — новий кулінарний тренд

Здавалося б, ще зовсім недавно кулінари сходили з розуму від випічки кольору їжа кольору Millennial Pink, потім їм дуже сподобався гліттер, потім всі дружно вчилися пекти торти «Цифра» і «Буква». А тепер нове захоплення — торти, виконані з використанням унікального декору, що символізує мазки пензля фарбою.

В Instagram зараз це справжній кулінарний тренд! Ці торти виглядають так, ніби вони вкриті різнокольоровими мазками, які насправді зроблені з розплавленого шоколаду, затвердіваючого у формі мазків.

Торт с мазками кисти - новый кулинарный тренд

Мазки кисті можуть бути виконані в різних кольорах та розмірах, а також можуть бути прикрашені додатковими компонентами, наприклад, їстівної золотою фарбою.

Торт с мазками кисти - новый кулинарный тренд

Найбільш високохудожньо виглядають градієнтні мазки з переходами кольору – вони надають десертів абстрактний вигляд і приковують увагу. Існує спеціальна техніка, що дозволяє формувати розплавлений шоколад, щоб він придбав форму мазка пензля.

Торт с мазками кисти - новый кулинарный тренд

Дивлячись на такі торти, здається, що торт робив не кондитер, а художник. Ну а про те, що шкода є і хочеться відразу ж сфотографувати — і говорити не доводиться.

 

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code