Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

ТОП-8 продуктів для свіжого дихання

Проблема свіжого дихання найчастіше йде зсередини: збої в роботі шлунково-кишкового тракту призводять до стійкого неприємного запаху в роті, який важко прибрати жуйками. Друга проблема – розмноження бактерій в порожнині рота, які вирішуються менш радикальними методами – продуктами, освіжають дихання.

  • Вода

Вода – обов’язкова умова для злагодженої роботи всіх внутрішніх органів організму. Зневоднення також веде до зменшення слини в роті, яка змиває бактерії і залишки їжі. Гнильні процеси дають неприємний запах. Пий необхідну кількість води протягом дня, при цьому злегка обполіскуй водою ротову порожнину.

  • Цитрусові

Цитрусові продукти є основним доступним джерелом вітаміну С, який бере участь у процесі оновлення нашого дихання і боротьбі з бактеріями. Вітамін С – антиоксидант, який допомагає також своєчасно виводити токсини.

  • Різні спеції

Такі спеції і трави, як кардамон, фенхель, м’ята, петрушка, розмарин, евкаліпт, коріандр, кориця, гвоздика та інші надовго позбавлять тебе від несвіжого дихання. Вони містять речовини і ефірні масла, що володіють антисептичними і антибактеріальними властивостями, що регулюють кислотно-лужний баланс у роті, так і в шлунку. Також стійкий аромат допомагає замаскувати неприємний запах.

  • Овочі та фрукти

Овочі та фрукти не тільки сприяють злагодженій роботі органів ШКТ з-за високого вмісту клітковини, вони також провокують посилене слюноутворення, тим самим ефективно очищаючи рот і зуби від бактерій.

  • Клітковина

Крім овочів і фруктів, існує чимало джерел клітковини, в тому числі і різні крупи. Клітковина очищає кишечник, тим самим усуваючи неприємний запах, що йде зсередини. Щодня слід з’їдати не менше 25 грамів клітковини.

  • Пробіотики

Пробіотики з кисломолочних продуктів сприяють відновленню мікрофлори кишечника, а також загоєнню дрібних ранок у роті. Ці корисні речовини знижують вироблення сірководню бактерій, який і дає неприємний запах.

  • Жувальна гумка

Жувальна гумка не просто прибирає запах за рахунок свого смаку і аромату. Її жування сприяє посиленому виділенню слини, яка очищає ротову порожнину.

  • Зелений чай

Зелений чай є антиоксидантом і містить у своєму складі флавоноїди, які перешкоджають розмноженню бактерій як в роті, так і в шлунку.

 

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code