Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

ТОП-5 корисних продуктів для курця

Цей матеріал — не про шкоду куріння, а про те, які продукти допоможуть нейтралізувати шкоду, яку наносять сигарети вашому організму. З допомогою харчування і певних продуктів можна загальмувати згубний вплив тютюнового диму.

Журавлина

Ягоди журавлини є потужним антиоксидантом, причому як свіжі, так і консервовані або заморожені. Вони очищають організм, зміцнюють імунітет, покращують роботу серця і сприяють поліпшенню кровотоку. Журавлина – сечогінний засіб, вона виводить нікотин із організму і поліпшить обмін речовин.

ТОП-5 полезных продуктов для курильщика

Зелений чай

Зелений чай – ще одне джерело антиоксидантів, особливо він важливий для тих, хто збирається кинути цю шкідливу звичку. Він покращує обмін речовин, зміцнює імунітет, нормалізує роботу серця і судин, а також зміцнює нервову систему.

ТОП-5 полезных продуктов для курильщика

Апельсини

Цитрусові фрукти допомагають курцеві антиоксидантами, які захищають і відновлять роботу кровоносної системи, покращують роботу шлунково-кишкового тракту. Цитруси прискорює виведення токсинів з організму і забезпечать його вітамінами і мікроелементами.

ТОП-5 полезных продуктов для курильщика

Горіхи

Горіхи – джерело вітамінів і мінеральних речовин, а також корисних жирних кислот, які підтримають організм в цей період. У горіхах присутні і антиоксиданти, і клітковина, які посилюють перистальтику і моторику органів ШЛУНКОВО-кишкового тракту, тим самим прискорюючи виведення нікотину з організму.

ТОП-5 полезных продуктов для курильщика

Селера

Селера корисний тим, що, як це не парадоксально звучить, містить у своєму складі невелику кількість нікотинової кислоти. Вживаючи селера, у курця скорочується необхідність чергової дози нікотину. Ще селера сприятливо позначається на травленні, очищає кров і є продуктом, обов’язковим при процедурі детокс всього організму.

ТОП-5 полезных продуктов для курильщика

 

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code