Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Суперфуд 2018 – блакитна матчу

Чай-матчу міцно увійшов в наш раціон в минулому році, завоювавши серця адептів правильного харчування своїм життєрадісним яскраво-зелених кольорів. Виявилося, це не єдиний колір корисного напою. І цей рік почався з поширення моди на бірюзовий відтінок напою матчу. Чим він відрізняється від свого попередника і яку користь несе нашому організму?

Зелена матчу – продукт з листя японського зеленого чаю, перетертих до стану пудри. Блакитна матчу робиться з іншого рослини — квітки кліторія тройчатой, в простолюдді «тайського синього чаю». Звичайно, тому і властивості матчі абсолютно різні.

Суперфуд 2018 – голубая матча

Зелена матчу має м’який і ніжний смак, вона містить величезну кількість антиоксидантів, завдяки яким поліпшується метаболізм, сповільнюються процеси старіння, нормалізується рівень цукру в крові і кров’яний тиск. В зеленій матчі багато кофеїну, який дає заряд бадьорості не гірше чаю і кави, при цьому не збуджуючи нервову систему.

В блакитний матчі рівень вмісту антиоксидантів істотно нижче, але при цьому кліторія здатна поліпшити пам’ять і мозкову діяльність, зняти стрес і розслабити нервову систему. З цим напоєм ви забудете про безсонні і хронічної втоми. Також серед переваг блакитний матчі – зміцнення волосся і зменшення сивини.

Купити порошок блакитний матчі можна в онлайн-магазинах і додавати в чай, смузі, коктейлі.

 

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code