Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Смузі або сік — що вибрати: даємо однозначну відповідь

Якщо до соків ми звикли, те смузі з’явилися в нашому житті не так і давно. Що корисніше і який напій віддати перевагу? Якими корисними властивостями володіють сік і смузі?

Смузі

Смузи или сок - что выбрать: даем однозначный ответ

Смузі готується шляхом подрібнення всіх інгредієнтів блендером. Залежно від продуктів, смузі виходить різного ступеня густоти, і в результаті деякі напої можна пити, а деякі – їсти ложкою чи слід розбавляти його водою.

Під час збивання відбувається природний процес контакту інгредієнтів з киснем, в ході якого їх сполуки розпадаються і утворюється окислення, яке не корисно для організму. Тому випивати смузі слід відразу ж після його приготування.

На відміну від соків, при приготуванні смузі зберігається клітковина і корисні речовини цільних продуктів, що, звісно ж, набагато корисніше. Ще одна перевага – пюреобразное стан овочів і фруктів засвоюється набагато легше і зводяться нанівець негативні властивості грубої клітковини.

Іншими словами, випити смузі – все одно, що з’їсти овочі або фрукти, тільки в подрібненому стані, більш комфортному для нашого травлення. Плюс усього, у смузі не порушені фенольні сполуки, які захищають людину від розвитку раку, діабету, серцево-судинних захворювань і гальмують старіння.

Сік

Смузи или сок - что выбрать: даем однозначный ответ

У процесі приготування соку інгредієнти діляться на сік та макуху. Також відбувається процес окислення, в ході якого особливо страждає вітамін С. Сік також слід вжити негайно після його приготування.

В залежності від типу соковижималки,можна домогтися різного змісту соку. Так у центрифужной втрата вітамінів відбувається швидше, шнекова не тільки збереже більшість вітамінів, але й дозволить будь-частини клітковини потрапити в сік.

Незважаючи на відсутність клітковини, в соку також багато вітамінів та інших корисних речовин. Вони швидше засвоюються організмом, тому що легше перетравлюються. Сік – ідеальне рішення для тих, кому необхідно привести свій організм в норму швидко, буквально в лічені хвилини. Також соки входять до дієтичне меню для тих, хто відновлює сили після крововтрат, оперативних втручань, для людей похилого віку.

Іншими словами, сік – енергетичний напій, а відсутність клітковини робить його менш корисним для кишечника.

У смузі і соку різні завдання. Безсумнівно, смузі вважається більш корисним в плані вмісту в ньому поживних речовин, можливості додати в коктейль горіхи і насіння. Однак, сік – прекрасна можливість почати свій день бадьоро і швидко відновити сили в перерві між прийомами їжі.

 

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code