Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Скандал з масовим отруєнням шаурмою: вуличні кіоски — поза законом

У столиці пройшов масштабний рейд по перевірці точок продажу шаурми. Привід до того — повальні скарги на отруєння шаурмою: отруєння зафіксовано у 83 чоловік, з них — 12 це діти.

— Було встановлено лабораторно, що це, швидше за все сальмонела, — повідомив голова Госпотребслужбы в Києві Олег Рубан. Він також заявив, що всі кіоски, де люди купили несвіжу шаурму, належали одній людині.

В цих кіосках з отруєною шаурмою інспектори виявили 21 випадок невідповідності вимогам законодавства про харчові продукти. Порушення, зокрема, стосувалися відсутності маркування на сировину, доступності особистих медичних книжок, недотримання санітарних і гігієнічних норм, відсутність або непред’явлення дозволів на встановлення Мафів. Зараз всі вони закриті.

Це не тільки столична проблема

Так, у перший день серпня в Софіївській Борщагівці, що розташована у Києво-Святошинському районі столиці зафіксовано харчове отруєння у 18-ти осіб. Двоє з них — діти. Всі вони пов’язують своє захворювання з вживанням шаурми з торгового павільйону Kabanos який розташований на території РК Львівський маєток.

Зразки продукції на цій точці довелося брати з поліцією. Справа в тому, що по приїзді представників Госпродпотребслужбы, павільйон Kabanos був закритий, довелося викликати поліцейських на підмогу.

«За результатами проведеного обстеження на об’єкті виявлено низку порушень вимог санітарного законодавства та законодавства у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів…» – повідомили в Госпродпотребслужбе. Зараз справа передана в прокуратуру.

Всі вуличні кіоски з шаурмою — поза законом

— У Києві не може бути офіційно зареєстрованих кіосків з шаурмою, на приготування їжі в МАФах ніяких дозволів бути не може, — про це заявив заступник керівника київської Госпродпотребслужбы Олександр Овчаренко, коментуючи останній скандал з масовим отруєнням споживачів.

Рекомендуємо вам утриматися від покупки вуличної шаурми, готуйте її будинку. Будьте обережні і здорові!

 

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code