Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Сиров’ялені ковбаси від Тьоті Моті

Можна знайти натуральну ковбасу в звичайному супермаркеті, питання, швидше, риторичне – покупці вже давно втратили довіру до якості магазинної м’ясної продукції. Ковбаси ж від крафтових виробників, навпаки, користуються величезним попитом – люди хочуть відчути в ковбасі м’ясо, дізнатися її справжній смак і хочуть платити за якість. Сьогодні ми поговоримо про елітної сыровяленой ковбасі з засновником ТМ Тьотя Мотя, Мариною Шило.

Марін, з чого починали, якою була ваша перша продукція?

Ідея народилася в 2014 році після поїздки в Італію до наших друзів у місто Мерате, де майже в кожній родині роблять салямі за старовинними рецептами. Рецепт взяли саме там. Але це була лише просто ідея.

Через рік ми знову повернулися до цієї думки і вирішили спробувати робити сиров’ялену ковбасу для себе і своїх друзів, як натуральний і смачний делікатес під хороше вино або пиво. Ще рік ми адаптували італійський рецепт під нашу сировину і кліматичні умови. Але, позиціонуємо себе виключно, як український виробник. У мене завжди була мрія щось робити, але я навіть уявити не могла, що це будуть саме ковбаси!

Яку ідею вкладаєте в своє діло?

Звичайно, в першу чергу – це найвища якість виробленої продукції. Не менш важливо, на мій погляд, те, що український виробник повинен розвивати себе і свою країну, робити внесок в економіку країни і давати нашому населенню можливість працювати за гідну заробітну плату.

Коли народилася ТМ Тьотя Мотя? Розкажіть історію назви.

Ідея назвати торгову марку Тьотя Мотя не була особливо нової. Мене вже років 15 називають Мотею мої друзі. Я не планувала в честь називати себе так свою улюблену справу і майже півроку ламала собі голову, як же назвати торгову марку, щоб це було цікаво, яскраво і запоминаемо. Все ускладнювалося тим, що це було не назву модного магазину, клубу або чогось подібного, а це ковбасне виробництво, до якого дуже складно придумати щось креативне.

І ось, коли вже почали підтискати терміни з назвою, я не витримала і просто виклала пост у фейсбуці із зверненням до друзів про допомогу у створенні назви. Дуже багато написали, що назва вже напрошується саме собою: Тьотя Мотя – це те, що потрібно! Я не стала заперечувати, і ще жодного разу про це рішення не пошкодувала!

Сыровяленые колбасы от Тёти Моти

Це сімейна справа? Хто вас підтримав у ваших починаннях?

За великим рахунком, так – це наша сімейна справа. Але на даний момент, коли це стало бізнесом, я займаюся цим одна. Чоловік мій був ідейним натхненником і донині їм залишається, але він військовослужбовець – бізнес вести не має права, та й часу на це зовсім у нього немає через основної роботи. Він може допомогти мені порадою або на вихідних, на виробництві. Ну і, звичайно, не можу не оминути увагою наших батьків, які допомагають нам з молодшим дитиною! Без них я б не змогла зробити те, що ми маємо на сьогоднішній день в нашій справі.

Також, у розвитку нашої торгової марки я дуже вдячна всім своїм друзям, кумам, знайомим і клієнтам! Всі вони беруть дуже активну участь – хто відкликанням, хто перепостом, хто підтримкою: моральної і матеріальної. Все це мене дуже надихає і рухає вперед!

Ознайомте наших читачів з тією продукцією, яку ви виготовляєте.

Ми виробляємо 4 види сиров’ялених ковбас: класична, з білими грибами (гриби замовляємо тільки в закарпатській області), з сиром дор блю, з насінням гірчиці.

Класична – це справжній делікатес, в якому найкраще можна відчути смак справжнього м’яса, підкреслений сумішшю ароматних спецій. В міру жорстка, в міру жирна, покрита шаром благородної цвілі, зустріти яку, до речі, можна тільки на сиров’ялених ковбасах з м’ясом вищого сорту. Технологія виробництва таких ковбас у м’ясній промисловості вважається елітною.

З білими грибами – має виражений грибний смак, що робить кожен шматочок насиченим і ароматним. Ідеально підходить до вина, пива і коньяку.

Сир дорблю – найвишуканіша ковбаска з нашого асортименту. Два види благородної цвілі (блакитною і білою), надають їй особливий аромат і неперевершений смак. Ідеальна закуска під вино.

З насінням гірчиці – має яскравий і дуже пікантний смак з приємною гіркуватістю. Також відмінно поєднується з вином, крафтовым пивом і деякими міцними спиртними напоями.

Сыровяленые колбасы от Тёти Моти

Ви готуєте у себе вдома? Які масштаби виробництва?

Вдома ми починали робити, але вже вийшли за рамки домашньої кухні. Як тільки ми зрозуміли, що обсяги продажу починають зростати, ми взяли в оренду приміщення, де обладнали невеличкий цех (30 кв. м), і кліматичну камеру (25 кв. м), де в’ялиться наш продукт .

Як довго і наскільки це складно – виготовляти сиров’ялену ковбасу?

Це точно не швидко! Процес підготовки до вялению продукту триває 4 дні, після цього він в’ялиться від 1 місяця до 3.

А сировина ви самі вирощуєте або купуєте? Як контролюєте якість?

М’ясо нам постачає молода сім’я приватних підприємців з Чернігівської області (вони самі вирощують і скуповують у населення). З ними ми співпрацюємо практично з самого початку виробництва. З кожною поставкою нам надають ветеринарну довідку на партію сировини. Спеції, вино і черева ми купуємо вже у сертифікованих підприємств.

Поділіться історією створення рецептів своїх ковбас.

Як я писала раніше, рецепти були привезені з Італії, але на протязі року ми їх підлаштували під наші умови. Добавки (сир, гриби, насіння гірчиці) – це мої особисті експерименти, і я навіть не думала, що з цього щось вийде! Але, виявилося, що вийшло дуже смачно!

Сыровяленые колбасы от Тёти Моти

Чи є в планах розширення асортименту, і яким ви бачите майбутнє Тьоті Моті?

На рахунок розширення – так, є деякі думки, але набагато розширювати асортимент не хочемо. Хіба що введемо вид з менш жирного виду м’яса. А торгову марку плануємо розвивати і бути присутнім у продажу у всіх областях України.

Де і як можна придбати продукцію від Тьоті Моті?

На даний момент найбільше ми продаємо через сторінку в Facebook. Добавляйтесь і робіть замовлення – доставляємо поштою по всій країні без проблем. А ще наша ковбаса продається в мережі київських магазинів Мястория.

Дякую за цікаву розмову, що побажаєте нашим читачам?

Бажаю читачам насамперед мирного неба над головою, здоров’я всім нашим близьким, а решта заработается при бажанні!

 

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code