Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Сир Атлет (Atleet).

Такий продукт харчування, як сир відомий людям протягом більшої частини історії людської цивілізації. Як і багато інші важливі продукти харчування рецептуру сиру люди дізналися випадково. За своєю кулінарною суті сир — це продукт харчування, який виробляють на основі різних видів молока за допомогою спеціалізованих ферментів, а також закваска і молочнокислих бактерій.

Дослідники запевняють, що перші сири люди стали виготовляти як мінімум близько 5,5 років тому. Археологи змогли виявити на території сучасної незалежної Польщі спеціальні пристосування, за допомогою яких виробляли сичужні сири. Варто зазначити, що винахід сиру приписують кочовим народам. У Давнину кочівники використовували шлунки домашніх тварин як ємності для транспортування молока.

Під впливом температури і сичужного ферменту, що міститься в шлунку домашньої тварини молоко сквашивалось і перетворювалося в сир. В епоху Античності сир користувався величезним попитом, а в Середні століття продукт досяг справжнього апогею популярності. В даний час сир не втратив своєї актуальності. На всіх континентах люди щодня вживають в їжу колосальну кількість видів і сортів сиру. Серед усього видового різноманіття сирних продуктів можна вибрати будь-який вподобаний вид сиру.

Однак, варто думати не тільки про смак, але і користь продукту. Сир Атлет (Atleet) можна вважати хорошим прикладом ідеального поєднання смаку, якості, а також корисних властивостей продукту. Свою оригінальну назву сир Атлет (Atleet) отримав зовсім не випадково. Завдяки складу сир Атлет (Atleet) вважають прекрасним продуктом харчування для спортивного або збалансованого здорового харчування. даний вид сиру стали виробляти в Естонії у 80-ті роки минулого століття.

За порівняно недовгий період свого існування сир Атлет (Atleet) зміг заслужити всесвітню славу. Варто особливо підкреслити, що сир Атлет (Atleet) особливо полюбився мешканцям наших широт. Коли естонські технологи задумали виробництво нового виду сиру було прийнято рішення збагатити продукт великою кількістю протеїнів, а також вітамінами і кальцієм. Саме ці речовини, в надлишку містяться в хімічному складі сиру Атлет незамінні при спортивному або активному способі життя.

Примітно те, що у продажу можна зустріти кілька версій сиру Атлет (Atleet) ,які різняться між собою відсотковим вмістом жиру, а отже рівнем калорійності. Калорійність сиру Атлет (Atleet) перш за все залежить від рівня вмісту молочних жирів. Логічно, що так звана «полегшена» версія сиру Атлет (Atleet) буде поступатися за своїми поживними параметрами. Проте, середній рівень калорійності сиру Атлет (Atleet) знаходиться на рівні 290 Ккал, які містяться в 100 грамах продукту.

Джерело: http://findfood.ru/product/syr-atlet

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code