Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Селебріті Инстаграма не платять за їжу: нововведення міланського ресторану

Італійці останнім часом дивують різними нововведеннями, пов’язаними з їжею, продуктами. То оливкова олія хочуть зробити паливом для теплоходів, то раптом на вулицях Флоренції є заборонять.

Не так давно — ще одне нововведення. На цей раз відзначився ресторан японської кухні в Мілані. Для залучення нових відвідувачів ресторан вирішив використовувати зірок Инстраграма. Їм тепер за замовлену їжу можна буде не платити. Звичайно, за умови, що вони поділяться фото заклади у своєму профілі.

Причому, ресторан ранжирував «зірковість» инстаграммеров. Так, гості, у яких від 1000 до 5000 передплатників отримають 1 безкоштовне блюдо.

2 порції суші отримають блогери, у яких трохи менше 10 000 фанатів в мережі. Якщо пост з фото ресторану опублікують у своєму інста-акаунті зірки инстаграма, за якими стежить 50 000 чоловік, то зможуть безкоштовно з’їсти аж 4 страви.

І цілих 8 безкоштовних порцій отримають ті інста-селебріті, які можуть похвалитися 50 000 до 100 000 фанатів.

Ну а якщо раптом в ресторан заїде инстаграммер з більше 100 000 передплатників, то він зможе їсти практично без стопів, скільки завгодно!

Мудрим і сучасним маркетологи називають такий підхід власника цього закладу Маттео Питтарело, адже на сьогоднішній день реклама в мережі Інтернет — найбільш ефективна.

 

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code