Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Санстанцію кликати не треба: почали продавати бургери з комахами

Для нашої країни комахи в їжі — це щось неймовірне і, погодьтеся, малоприємне. Однак, останнім часом все частіше доводиться звертати увагу на цю їжу, зовсім звичну для південно-східної Азії. Справа в тому, що багато зірок Голлівуду стають прихильниками поїдання комах, наприклад, Анджеліна Джолі. А не так давно і Ніколь Кідман показала, як їсть жуків.

А тепер і Європа на собі пробує, як це — харчуватися всякими жучками-павучками. Так, у німецької мережі супермаркетів Rewe, розташованих у місті Ахен стартував продаж бургерів, до складу яких замість традиційної м’ясної котлети входить котлета з личинок борошняного хрущака.

Ці бургери поставляються німецьким стартапом Bugfoundation, представники якого вважають котлети з личинок корисною і екологічною альтернативою котлет з м’ясного фаршу.

Крім котлети з жуків нові гамбургери також включають традиційну булочку, цибулю, помідори і листя салату. Личинки жуків для бургерів вирощуються в Нідерландах.

Примітно, що новий продукт був доданий в асортимент мережі супермаркетів Rewe після того, як він отримав визнання серед споживачів Нідерландів і Бельгії. Схвально поставилися до нього і німці. Ну, звичайно ж, ті, які, як кажуть, «в темі».

Санстанцию звать не нужно: начали продавать бургеры с насекомыми

2 головні причини, чому варто їсти комах

1. Вони володіють високою поживною цінністю завдяки наявності великої кількості білка.

2. Виробництво личинок не завдає шкоди навколишньому середовищу.

Ще 5 років тому в ООН виступали з доповіддю на підтримку популяризації харчування комахами. Масовий перехід на нову дієту, на думку експертів, поліпшить не тільки екологію, але і здоров’я людей.

 

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code