Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Правильний і корисний хліб від Хліб і Мед

«Буде хліб – буде й обід», — говорить народна мудрість. І ось вже століття хліб залишається головним на столі – так було, так є і так буде. Ось тільки його якість з часом втрачається, ми стали забувати смак хліба наших предків. Про те, яким повинен бути хороший хліб ми розмовляли з Іриною Четверик, співзасновником пекарні Хліб і Мед.

Коли пекарня Хліб і Мед розпочала свою роботу?

Пекарня Хліб і Мед – це невеликий сімейний бізнес, засновники якого я і мій чоловік, Олександр Боженков. Вона була заснована в листопаді 2016, хоча ідея піч правильний і корисний хліб виникла набагато раніше.

Якими принципами керуєтеся при випічці хліба?

Ми печемо хліб за класичними технологіями, не додаючи ніяких хімічних і неприродних добавок, при цьому використовуємо натуральну закваску холодного бродіння. Абсолютно весь наш хліб – це ручна робота наших пекарів.

Правильный и полезный хлеб от Хліб і Мед

В чому особливість хліба на заквасці, і чим він відрізняється від дріжджового хліба?

Більшість наших хлібів на натуральній заквасці, так ми отримуємо продукт, який довго зберігається і зберігає свій смак.

Хто розробляє рецептуру, і який саме хліб ви випікаєте?

По розробці рецептур хліба ми продовжуємо працювати з кращими технологами України. Головний наш принцип – це повна відмова від консервантів, барвників, покращувачів і інших добавок. Ми готуємо закваску і на її основі печемо наші хліба, використовуючи тільки натуральні продукти.

У нас є пшеничні, житні і пшенично-житні хліба. Ми готуємо 24 години! бездріжджовий пшеничний хліб за старовинними рецептами холодного бродіння. В наші хліба ми додаємо корисні насіння, такі як насіння льону, насіння соняшнику і т. д.

Правильный и полезный хлеб от Хліб і Мед

Крім хліба ви пропонуєте та іншу випічку, яку саме?

Крім хліба ми печемо ще традиційний український окраець – солодовий і вівсяний, це заварна булочка, як окраєць хліба.

І ще у нас є 5 видів чиабатт – класичний середземноморський хліб.

Де можна придбати продукцію від ТМ Хліб і Мед?

У Києві наш смачний і корисний хліб продається в Супермаркеті «Родинний», вул. Феодори Пушиної, 25/23, та у магазині за адресою вул. Володимирська, 40/2, біля м. Золоті Ворота. Також весь асортимент доступний в магазинах Томагавк: р. Буча, бульвар Богдана Хмельницького, 6, і р. Ірпінь, вул. Мечникова, 118.

Про своїх новинах ми регулярно повідомляємо на своїй сторінці в Facebook.

Правильный и полезный хлеб от Хліб і Мед

Про що мрієте і як плануєте розвивати свою справу?

Ми мріємо розвивати в Україні через свою пекарню Хліб і Мед «мистецтво споживання хліба» – споживання правильного корисного хліба, який покращує самопочуття і приносить величезну користь здоров’ю.

Що б ви хотіли сказати нашим читачам?

У нас є стереотип, що хліб шкідливий, і від нього повніють. Це не зовсім так. Наш натуральний хліб – це джерело вітамінів групи В і мінералів, це «складні вуглеводи, які нам так необхідні, щоб бути енергійними весь день, і це клітковина. У 2-3 шматочки житнього хліба стільки клітковини, як і в 1 кг салату! Харчуйтеся правильно і будьте здорові!

 

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code