Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Особливі кекси від особливих людей

Пекарня Good Bread from Good People пропонує смачну випічку та варення. А роблять це люди з ментальної інвалідністю — з розумовою відсталістю, синдромом Дауна або аутизм. Ось так, через смачне і корисне діло вони соціалізуються і відчувають себе потрібними.

Робота в пекарні ведеться злагоджено, працівники підтримують, допомагають один одному. Загляньте в їх добрі очі, і ви побачите вогник щастя. Від того, що зараз вони потрібні і роблять важливі та відповідальні справи, і від того, що повірили в себе і вже стали мріяти про більше.

Про свою команду та її будні розповів Владислав Малащенко, засновник пекарні Good Bread from Good People.

— Що стало поштовхом до відкриття соціальної пекарні?

— Задумуючи цей проект, ми хотіли вирішити біль людей з ментальної інвалідністю, які, на жаль, у нашій країні не мають можливості працювати як всі. На даний момент ці люди представляють одну з найменш соціально захищених груп населення, і їх проблемами, в основному, займаються лише рідні та близькі. Наша пекарня – це приклад того, як можна допомогти особливим людям, працевлаштовуючи їх. Як социализируя і приймаючи їх, ми отримуємо повноцінних і корисних членів суспільства.

Особенные кексы от особенных людей

— Коли почала свою роботу пекарня Good Bread from Good People, і скільки співробітників у вас працює?

— Ми відкрилися 3 вересня 2017 року і зараз у нас працює 7 осіб. Повірте, ці люди можуть робити практично все, просто іноді їм потрібна допомога. За час роботи пекарні ми відзначаємо такі важливі якості наших співробітників, як велика акуратність, старанність, точність і послідовність дій, а також життєрадісність – їм подобається робити свою роботу, брати на себе відповідальність.

— Як знайшли своїх перших співробітників і звертаються зараз до вас люди з ментальної інвалідністю з проханням працевлаштувати і їх?

— Перше співробітників ми знайшли в навчально-реабілітаційному центрі «Джерело». І зараз, коли про нашому проекті дізнається все більша і більша кількість людей, нам дуже часто телефонують батьки з проханням працевлаштувати і їх дітей. Звичайно, допомогти всім ми не можемо фізично, але головне, що ми посіяли зерно, показали, що це можливо і це працює. Ми щиро сподіваємося, що наша ідея буде розвиватися і реалізується у всіх містах України.

Особенные кексы от особенных людей

— Скільки позицій у вашому асортименті?

— Зараз ми пропонуємо два види варення, бананове та гарбузове і вісім видів кексів. Намагаємося, щоб кожен кекс був індивідуальним і неповторним. Ось такі смаки ви можете замовити вже зараз: грушевий, морквяний, гарбузово-морквяний, банановий, шоколадно-банановий, лимонний, апельсиново-імбирний і кекс з фініками.

Особенные кексы от особенных людей

Також, зараз у нас з’явилася підписка на кекси, що дає можливість купувати кекси дешевше. Сплативши покупку 5-ти кексів, ви отримуєте 7% знижки, 10-ти – 10%, а підписавшись на 30 кексів, ви заощадите відразу 30%! Ви оплачуєте всі кекси відразу, а ми вам будемо доставляти їх тоді, коли ви нас про це попросите. З першої доставкою ми вручимо вам спеціальну картку, на якій кур’єр при доставці буде відзначати, скільки ще сплачених кексів у вас залишилося.

Особенные кексы от особенных людей

— Це, дійсно, дуже зручно! Розкажіть, як проходить звичайний день в пекарні й про своїх співробітників.

— Хлопці приходять на роботу на 9:00 і працюють до 14.00. Кожен з них виконує необхідні для приготування кексів дії, вони працюють спільно, а контролює та допомагає їм супроводжуючий пекар. В основному, допомога їм потрібна при розрахунку необхідної кількості інгредієнтів і при їх зважуванні. Хлопцям дуже подобається випікати кекси, вони відчувають себе потрібними, самостійними і радіють результату.

Особенные кексы от особенных людей

— Поділіться контактами, щоб всі бажаючі могли зробити у вас замовлення.

— Замовити кекси можна на нашому сайті. Також, ми вдячні передплатникам нашої сторінки у facebook, які підтримують нашу команду, стежать за новинами і роблять репости.

Ще місяць тому ми були на межі закриття – нам не вистачало коштів на закупівлю необхідного додаткового обладнання і навіть на оплату оренди. І ми звернулися до своїм передплатникам з проханням про допомогу, адже нам не можна було закритися і обдурити надії повірили в себе хлопців. Завдяки чуйності та доброті друзів нашої сторінки, ми зібрали необхідну нам суму менше, ніж за тиждень. Велике людське всім «Спасибі!» за допомогу і небайдужість до нашого проекту.

— Яким бачите розвиток своєї справи?

— Наша мета – щоб такі пекарні з’явилися в кожному місті країни. Зовсім скоро ми відкриємо в Києві кафе, потім ресторан. В наших закладах під керівництвом супроводжуючих і шеф-кухарів будуть працювати люди з ментальної інвалідністю.

Особенные кексы от особенных людей

— На ваш погляд, можливо соціальне підприємництво перенести і на інші сфери життя?

— Звичайно, головне-бути добрішими до тих, хто поруч.

— Які кроки може зробити кожен з нас, щоб не залишатися осторонь від проблем людей з ментальної інвалідністю?

— Якщо ви хочете нам допомогти або підтримати проект – замовляйте нашу випічку. Займайтеся добродійністю, пам’ятайте про те, що таке може бути з кожним.

 

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code