Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Основні кавові тренди 2018 року

Кожна кав’ярня намагається створити рецепти авторських напоїв, несхожі на попередні. Нові сорти зерен, мікси видів кави, незвичайні добавки та апарати для заварювання. Що модного пропонує 2018 рік кавоманам?

Деталі і відтінки

Кава давно перестав бути просто моно-напоєм. При приготуванні цього ароматного напою враховується чимало найдрібніших деталей, беруться до уваги індивідуальні смаки кожного покупця, бариста вивчають останні новинки кавової культури, вникаючи в усі нюанси. Особлива увага приділяється тонкощам прожарювання і помолу кавових зерен – просто гучного імені виробника вже недостатньо.

Молочні ріки

Пити молоко тваринного походження немодно, і кав’ярні враховують особливості прихильників здорового способу життя і правильного харчування. На ваш вибір кокосове, мигдальне, молоко лісового і волоського горіха. Із-за особливостей рослинного молока в гарячих напоях, чітко вираховується рецептура молочного кави.

Основные кофейные тренды 2018 года

Живопис в чашці

Усміхнений смайлик на пінці у чашці кави – вчорашній день. У моді справжні твори живописного мистецтва, і мати такого професіонала – за честь в кожній кав’ярні. Деякі заклади дорожать бариста, що малюють на каву власним неповторним стилем. Візуальна подача – запорука успіху. Ще одна модна новинка – малювання на білою піною молока чорнилом каракатиці.

Авторські кав’ярні

Якщо чашка кави в ресторані – лише фінальний штрих смачної вечері, то велика кількість кавових напоїв — прерогатива авторських кав’ярень. Авторські рецепти, секретні інгредієнти, чарівні професійні бариста – саме такі заклади сьогодні в моді. Які добавки не придумують власники кав’ярень, щоб залучити покупця – кава з винної сіллю, фіалковий цукор, сушені квіти, лакриця – і це тільки мала частина кавової моди 2018 року. При цьому меню кав’ярні пропонує мінімум варіацій кави, але обов’язково унікальних і неповторних.

 

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code