Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Не «фу», а «тренд»: в Україні виготовили батончики з цвіркунів

Молоді вчені Сумського національного аграрного університету не перестають дивувати! Не встигли вони винайти їстівні пакети і виграти з цим проектом в міжнародному конкурсі, як вже новий винахід — батончики з цвіркунів.

Необхідно відзначити, що з цим харчовим проектом винахідники абсолютно в тренді. Ще 5 років тому в ООН виступали з доповіддю на підтримку популяризації харчування комахами. Масовий перехід на нову дієту, на думку експертів, поліпшить не тільки екологію, але і здоров’я людей. Адже комахи — це просто джерело білка.

Та й багато людей, не залежно від приписів, все частіше включають в свій раціон комах. Так, популярна актриса Ніколь Кідман навіть прилюдно дегустувала страви з комах, всіляко схвалюючи їх смак.

І ось перші продукти з комах тепер і в Україні. Батончики з цвіркунів, виготовлені вченими лабораторії кафедри технології харчування Сумського національного аграрного університету, містять 10% комах.

Про вдалому кулінарному експерименті повідомив доцент СНАУ Дмитро Бідюк на своїй сторінці в Facebook.

«Зовсім нещодавно у лабораторії кафедри технології харчування СНАУ, що знаходиться у комбінаті громадського харчування, ми вперше виготовили «смакоту з цвіркунів» — протеїнові батончики з додаванням борошна з цвіркунів! Але не тільки вперше виготовили, але і вперше продегустували», — написав він.

Не фу, а тренд: в Украине изготовили батончики из сверчков

Бідюк зазначив, що виріб недосконале і потребує доопрацювання. «Але цікаво з цього те, що навіть при вмісті цвіркунів 10% вони взагалі не відчувалися», — написав учений.

Побажаємо вченим удачі і багато нових корисних винаходів у майбутньому!

 

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code