Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Названо напій для ідеального відновлення після тренувань

І це не якийсь протеїновий коктейль або будь-який інший напій з спорт-бару. Як виявилося, щоб відновити сили після тренування краще всього буде випити — шоколадного молока!

Вчені з університету імені Шахіда Садуги (Іран) провели дослідження, завданням якого поставили визначення найбільш оптимальної альтернативи спортивним напоям.

У ході дослідження вчені з’ясували, що ті, хто вживав шоколадне молоко після тренувань могли тренуватися на 6 хвилин довше, ніж ті, хто вживав спортивні напої.

А ще шоколадне молоко сприяло більш ефективному відновленню організму після фізичних навантажень, покращувало частоту серцевих скорочень і знижувало ризик виникнення судом.

Вся справа в тому, що шоколадне молоко містить вуглеводи, білки, жири, флавоноїди, електроліти і певні вітаміни, які роблять цей напій відмінним варіантом для відновлення організму спортсменів. Шоколадне молоко – недорогий, смачний і доступний продукт для тих, хто хоче швидко відновитися після тренування і підвищити її ефективність.

Як приготувати шоколадне молоко

Назван напиток для идеального восстановления после тренировок

Інгредієнти:

  • 250 мл молока;
  • 10 г какао;
  • 25 г білого шоколаду.

Приготування:

  1. Спочатку 200 мл молока виливається в ємність (наприклад, дюралюминиевую) і доводиться до кипіння.
  2. Какао потрібно розвести в іншому продукті і додати в каструлю.
  3. Після закипання рідини, ємність забирається з плити, напій додає шоколад, який потрібно подрібнити і все добре перемішується.
  4. Остигле молоко можна пити.

Міцного вам здоров’я!

 

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code