Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Меган Маркл випустила книгу рецептів

По всій видимості, Меган Маркл поки що не збирається повертатися в кіноіндустрію і пробує себе в нових ролях в житті. Так, вона відмінно справляється з роллю принцеси. А ще, зовсім недавно Меган приміряла на себе нову роль — роль письменниці, яка, треба відзначити, вдалася їй відмінно.

Меган випустила книгу рецептів «Разом: книга нашого співтовариства» («Together: Our Community Cookbook»). До цього видання увійшли 50 рецептів.

У цій книзі Меган змогла втілити два свої захоплення: любов до кулінарії та благодійності. Справа в тому, що авторами рецептів стали жінки, які працюють у їдальні Hubb Community Kitchen в Мусульманському центрі в Лондоні. Ці жінки колись проживали в нині зруйнованому будинку Гренфелл-тауер, згорілого в минулому році.

У січні Меган завдала таємний візит до комуни мечеті Аль Манаар, розташовану недалеко від потерпілого від жахливої пожежі будівлі Гренфелл-тауер. І після герцогиня не раз відвідувала Аль Манаар і не просто спілкувалася з постраждалими від пожежі, але й готувала для них обіди в компанії з іншими жінками.

Меган Маркл выпустила книгу рецептов

Ці візити були таємними і надихнули Її Високість на написання книги рецептів.

«Я відразу відчула зв’язок з кухнею громади: це місце для жінок, де сміються, сумують, плачуть і готують разом. Об’єднання культурної ідентичності під спільним дахом створює простір, в якому відчуваєш нормальність у найпростішій формі – універсальну потреба в єднанні, підтримки, спілкуванні через їжу, криза або в радість. Все, що має до нас відношення…», – пише герцогиня у передмові до своєї книги.

Кошти від продажу кулінарної книги будуть спочатку перераховуватися до фонду герцогів Кембриджських і Сассекских — The Royal Foundation, а потім переведені на підтримку спільноти Hubb Community Kitchen, з учасницями якого і створювалися рецепти.

 

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code