Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Міні-фрукт Nergi

Ось-ось в наших магазинах вперше з’явиться Nergi – ягода або міні-фрукт яскраво-зеленого кольору з надзвичайними смаковими якостями. Про екзотичну смакоту, вирощену в Україні, нам розповіла Антоніна Кобища, Директор представництва компанії Primland в Україні.

Звідки родом незвичайна ягода Nergi?

Батьківщиною міні ківі є Східна Азія. Nergi був отриманий в результаті природного схрещування, здійсненого вченими з Нової Зеландії. Рослина, що дає цей маленький плід, являє собою ліану родини Actinidia Arguta, яка може досягати до 6 метрів у висоту.

Міні-фрукт Nergi

Коли почали вирощувати Nergi в Україні?

В Україні Nergi почали вирощувати у 2012 році. Всі сажанці були спеціально завезені із Франції. Цим зайнялась франко-українська фірма з Одеси «Чорноморський альянс».

Які особливі умови потрібні для вирощування рослини та чи підходить їй український клімат?

Для вирощування цієї рослини необхідний помірний клімат та багато води, вона може витримувати до -20 градусів морозу, тому природні умови Одеської області виявилися сприятливими для вирощування Актинідії.

Які ягідки на смак та якими корисними властивостями володіють?

Nergi мають схожий на ківі, надзвичайно ніжний смак, в якому переважають кисло-солодкі нотки. Він багатий на вітаміни С і Е, клітковину та такі мінерали як калій, кальцій та магній, але водночас є малокалорійним (52 Ккал на 100 г).

Міні-фрукт Nergi

У які страви можна включати Nergi?

Nergi можна включати до безлічі страв, він чудово поєднується з м’ясом, рибою (переважно білою) та морепродуктами. Він також привносить нові барви до солодких страв, додаючи їм легкості та свіжості. Пироги і млинці з ним просто неперевершені. Він також прекрасно пасує у якості аперитиву, на пікніках, а ще з нього виходить дуже смачне варення.

Коли збір урожаю та де можна придбати ягоди Nergi?

Збір урожаю в Україні починається з середини вересня і буде тривати декілька тижнів, тому в магазинах він має з’явитись до кінця цього місяця. Nergi можна буде придбати переважно в супермаркетах Києва, таких як Сільпо, Ашан та Гудвайн.

Більше дізнатися про ягоди Nergi можна на нашому сайті та сторінці Facebook.

Міні-фрукт Nergi

Яке фасування та який термін зберігання вони мають?

Nergi буде розфасовано у пластикові лоточки вагою 125 г. Зберігати його необхідно при низькій температурі (+ 2-5 градусів), як і інші ягоди. Термін зберігання не великий, до 7 днів (у нижній частині холодильника).

Дякую за знайомство з Nergi, що побажаєте нашим читачам?

Бажаю відкрити для себе неперевершений смак Nergi та встигнути їм насолодитись, бо він зникне з прилавків вже у листопаді і повернеться лише наступного року.

 

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code