Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Мікрохвильова піч і холодильник в одному пристрої: унікальний винахід українця

Український винахідник Максим Наконечний придумав портативну піч, яка і дозволяє охолоджувати і нагрівати продукти. Тобто є і холодильником, мікрохвильовкою і одночасно.

Температура в цьому боксі може змінюватися від +2 до +35. Винахідник запевняє, що саме такий девайс буде незмінним при швидкому темпі життя. А працювати пристрій буде за принципом індукційної печі.

«Існує проблема з офісними мікрохвильовками. Як правило, вони дуже брудні. Тому мені прийшла ідея розробити девайс, який дозволяє нагрівати їжу в будь-якому місці в будь-який час. При повній зарядці пристрій може пропрацювати протягом 5 днів», – розповів Наконечний.

На жаль, поки цей бокс ми не зможемо знайти на полицях магазинів електроніки, ні в інтернет-магазинах. Спочатку портативна піч повинна пройти польові випробування.

Але перш, Максим і його помічники хочуть обладнати бокс двома системами керування кнопками на панелі і дистанційною, яка буде працювати через мобільний додаток. До того ж, триває оформлення патентних документів. Так що запасаємося терпінням.

 

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code