Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Кращі 2017-го за версією видання Eater

За традицією, наприкінці року всі підбивають підсумки. Ресторанний бізнес — не виняток. Одна з цікавих премій — «Eater Awards», у рамках якої авторитетне американське видання «Eater» визначає шеф-кухарів і заклади в США, які за останні 12 місяців істотно вплинули на гастрономічне простір Америки і світу в цілому.

Хто ж удостоївся нагород у 2017 році?

 

  • Шеф-кухар року — Ешлі Крістенсен

Лучшие в 2017-м по версии издания Eater

Ешлі — успішний ресторатор, кухар, автор кулінарних книг. Особливої уваги заслуговує її активна позиція в питанні гендерної нерівності в ресторанній індустрії. Ешлі приймає активну участь в соціальних проектах, доносячи до широкої громадськості думку про те, наскільки існуючий стан речей далеко від ідеалу.

 

  • Самий успішний ресторатор — Березня Хувер

Лучшие в 2017-м по версии издания Eater

Перш, ніж потрапити в ресторанний бізнес, Марта працювала прокурором у справах про сексуальні домагання. У 1989 році вона запустила свій перший проект в Індіанаполісі, який миттєво здобув загальну любов. Запорука успіху закладів Марти — в її філософії «готувати зрозумілу їжу зі злегка відчутною французьким шармом, ту, яку любить її сім’я».

Правда, почесне звання «Самого успішного ресторатора» Хувер отримала, швидше, завдяки її відношенню до підлеглих, громадянської позиції та благодійної діяльності. Її фонд «Patachou Foundation» щотижня готує до 1000 порцій смачної домашньої їжі для потребуючих дітей.

 

  • Приклад для наслідування — Хосе Андрес

Лучшие в 2017-м по версии издания Eater

25 вересня шеф-кухар Андрес спільно зі своєю некомерційною організацією «World Central Kitchen» прибув в Пуерто-Ріко, де пройшов величезний ураган. Протягом декількох тижнів він надав більше допомоги місцевим жителям, ніж будь-який інший урядовий орган.

За цей час шеф-кухар подарував понад 3 млн. обідів для постраждалих. Понад 12 тис фунтів індички з кукурудзою, картоплею і журавлинним соусом команда Хосе Андреса приготувала до Дня Подяки.

 

  • Кращий новий ресторан — Junebaby

Лучшие в 2017-м по версии издания Eater

Через рік після успіху свого першого закладу «Salare» шеф-кухар Едуардо Джордан відкрив друге — «Junebaby». Ресторан приваблює гостей атмосферою домашнього затишку і сімейних традицій. Смаженого курчати, наприклад, тут подають тільки недільними вечорами, а особливою популярністю серед гостей користуються страви за старовинними сімейними рецептами шеф-кухаря.

 

  • Кращий інтер’єр ресторану — Eight tables

Лучшие в 2017-м по версии издания Eater

Цей китайський ресторан знаходиться в Сан-Франциско. Над його інтер’єром працювало дизайн-ательє «Avrokо», яке багато хто порівнює з культовою бейсбольною командою New York Yankees в індустрії дизайну.

Дизайнери прагнули створити гармонію сучасного індустріалізму і китайської автентичності, відтворити маєтку сім’ї з Китаю, яка вже досить довго живе в США, але шанує древні традиції. У закладі навмисно відійшли від ідеї великих загальних залів і приміщення розділили на затишні кімнати для невеликої кількості гостей.

 

  • Теле-шеф року — Ненсі Сильвертон

Лучшие в 2017-м по версии издания Eater

Її шарм і особливий підхід до кулінарного мистецтва, як до чогось легкого і доступного всім бажаючим готувати – заворожує і притягує глядачів. Сильвертон вчить піч домашню піцу, готувати сільські салати, при цьому ефектно подаючи їх.

 

  • Краща кулінарна книга Feed the Resistance

Лучшие в 2017-м по версии издания Eater

«Незалежність від їжі» — так перекладається книга Джулії Тюршен, що принесла їй славу в 2017 році. У ній автор зібрала воєдино думки шеф-кухарів, критиків, рестораторів та інших лідерів думки з метою прищепити людям культуру приготування і споживання їжі «зі змістом».

 

  • Бренд року — KFC

Лучшие в 2017-м по версии издания Eater

У 2017 «KFC» зіграла на емоціях споживача, апеллировав одночасно до ностальгії за минулими часами і бажанням йти в ногу з останніми технологіями. Ця ідея була гідно оцінена експертами «Eater».

 

  • Медіа-персона року — Кріссі Тейген

Лучшие в 2017-м по версии издания Eater

Модель, лідер мненя, мама, дружина популярного співака Джон Ледженд. Її сторінки у соціальних мережах сповнені гумору, гострих висловлювань та теплих фото з сімейних обідів і зустрічей з друзями. Як великий любитель гастрономії в 2017 році Тейген випустила свою першу куховарську книгу «Cravings» («Пристрасті»), де зібрала улюблені рецепти.

 

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code