Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Kovrigsen Bakery – доставка домашніх англійських пирогів

Англійські пироги – це окремий розділ у традиційної кулінарії острівної країни. Вони можуть бути м’ясними, вегетаріанськими, з рибою або солодкими, у них майже немає тіста, але дуже багато смачної ароматної начинки. А ще, вони є повноцінним основним блюдом – пироги дуже ситні і мають чудовий, надзвичайно яскравий смак. Про те, як і де печуть справжні англійські пироги нам розповіла технолог і партнер проекту Kovrigsen Bakery, Наталія Зубенко.

Як з’явилася ідея випікати англійські пироги на замовлення?

Спочатку була ідея відкрити пироговую, але бюджету на відкриття кафе + поставити виробництво у нас не було, тому обмежилися цехом закритого типу. Вирішили, що спочатку перевіримо, як люди будуть реагувати на наш продукт, чи зможемо ми взагалі продавати пироги через інтернет.

Англійська пиріг – продукт незнайомий для українців, технологія складна, а ще ми принципово використовуємо лише виключно доброякісні інгредієнти, тому ціна висока. Ось і хотіли зрозуміти, життєздатна ідея взагалі. Ідея виявилася цілком життєздатною, хоча перший рік у нас дуже складний… і ми все ще мріємо відкрити свою пироговую.

Kovrigsen Bakery – доставка домашних английских пирогов

З чого почали реалізовувати свій задум, і як давно це було?

Проект існує вже рік, нам довелося багато чому вчитися «в дорозі», але багато ще і попереду, ми в пошуку фінансових вливань для відкриття кафе-пирогової + маса цікавих рецептів які ще треба реалізувати.

У чому відмінність англійських пирогов від звичних нам «бабусиних»?

Чим відрізняються англійські пироги від звичних нам? Перше, це звичайно не дріжджове тісто без краплі якихось маргаринів. Далі, нам дуже подобається, що пропорційно в цих пирогах тесту дуже мало і вона відіграє лише роль хрусткої скоринки, яка утримує в собі масу начинки. Це взагалі ідеальний ланч англійських шахтарів – поїв і до вечора енергії досить!

Kovrigsen Bakery – доставка домашних английских пирогов

Де готуєте і скільки людей задіяні в цьому процесі?

Наш цех розміщений на території експоплаза, він не дуже великий, але дуже зручний і комфортно спланований. У нас працює 3 людини і це повністю ручне виробництво.

На даний момент ми все ще шукаємо в нашу команду людини, який захоче проінвестувати відкриття кафе-пирогової, і який буде розділяти з нами наші цінності, наші будні і наші успіхи.

Розкажіть трохи про процес виробництва: наскільки складно, довго, якісь особливості?

Для нас головний принцип в роботі руками і з душею. У нас немає формувальних машин, конвеєрів. І це важливо, адже якщо тісто замішується в тестомесе, воно має потім зовсім іншу фактуру, ніж тісто, замішане руками. В нашому виробництві дуже важливий людський фактор, починаючи від постачальників, і закінчуючи пекарем та формувальником. Ми все перевіряємо на кожному етапі – у процесі приготування їжі вкрай важливо, щоб люди робили свою справу з душею. За цим принципом і підбираємо команду.

Kovrigsen Bakery – доставка домашних английских пирогов

Які інгредієнти використовуєте для випічки, а які принципово ніколи не з’являться на вашій кухні?

Ми використовуємо тільки продукти, вирощені на фермах. А якщо це, наприклад, борошно або вершкове масло – закуповуємо кращий з кращих вітчизняного виробника. Ми щільно співпрацюємо з лабораторією і перевіряємо наших постачальників точково (для особистої впевненості в якості товару). До нас на кухню ніколи не потрапляють синтетичні жири, ароматизатори і які-небудь продукти, в якості яких ми не можемо бути впевнені. Навіть дезінфікуючі засоби, які ми використовуємо, всі відповідають як нормам HAASP, так і нашим внутрішнім.

У вас великий вибір пирогів, опишіть свій асортимент.

Так, у нас велике меню, а буде ще більше! Всі рецепти унікальні і несхожі ні на що звичне в Україні. Ми плануємо розширити асортимент вегетаріанських рецептів. Ми використовуємо багато спецій, і навіть фруктові пироги робимо зі спеціями. Весь асортимент продукції ви можете побачити на нашому сайті.

Як вам вдається виконувати замовлення на приготування пирогів за півтори години?

Ми розуміємо обсяг, який у нас йде в день. Виходячи на зміну рано вранці, вся команда починає роботу з приготування потрібної кількості пирогів, завдяки чому протягом дня, коли приходять замовлення, ми лише випікаємо їх і доставляємо.

Kovrigsen Bakery – доставка домашних английских пирогов

А ось тут детальніше: як можна замовити ваші смачні англійські пироги?

Це можна зробити через наш сайт, зробивши свій номер телефону. Оператор передзвонить і прийме замовлення, а можна просто зателефонувати оператору 067 301 40 72.

А ще, будемо раді поспілкуватися з вами на нашій сторінці в Facebook.

Будь новинок варто чекати в майбутньому?

О, ось новинок буде дещо в цьому сезоні, хоч я поки що не можу їх анонсувати. Але повірте, нам буде чим здивувати і порадувати киян!

Kovrigsen Bakery – доставка домашних английских пирогов

Спасибі за це маленьке подорож у світ англійських пирогів! Що побажаєте нашим читачам?

Бажаю балувати себе смакотою, але «здоровими». Радійте кожному дню, радійте дрібниць – це основний навик з майстерності бути щасливою людиною.

 

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code