Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Кави, які обов’язково варто спробувати в подорожі

Подорожуючи по світу і пробуючи кухні народів світу, не забувайте про кавові традиції. Цей гарячий напій готують за унікальними рецептами та технологіями у всіх куточках нашої планети. Ось п’ять напоїв, на які вам обов’язково варто спокуситися.

Цукрова вата, Малайзія

Замість звичного кава з цукром, в Малайзії вам запропонують еспресо, влиті в кулю цукрової вати. За видовищністю і смаком це неймовірний напій, і коштує порівняно недорого.

Кава з вугіллям, Індонезія

У каву можна додавати різні добавки, але гарячі вугілля – це щось новеньке. Якщо будете на острові Ява, обов’язково замовте kopi joss з палаючими вугіллями. Вугілля нейтралізує кислоту, притаманну міцно завареному кави, тому смак напою стане набагато м’якше.

Black Ivory, Таїланд, Малайзія, Мальдівські острови

Коли ви дізнаєтеся про спосіб приготування кави, вам навряд чи захочеться спробувати. Але гурмани стверджують, що це неймовірно смачно. Какао-боби згодовують слонам, а потім вибирають їх з продуктів їх життєдіяльності. Ферментовані в шлунку тварин, зерна втрачають свою гіркоту.

Кава-пазл, Австралія

У цій країні ви зможете зробити каву за власним смаком, згадавши всі навички кулінарів і бариста. Вам подадуть інгредієнти для макьято – еспресо, молоко і гарячу воду. Заважайте, експериментуйте і насолоджуйтеся смаком.

#coffeeinacone, Південна Африка

Кава-ріжок з’явився в Південній Африці і відразу завоював серця ласунів-кавоманів. Це еспресо у вафельному стаканчику, вкритий шоколадною глазур’ю. #coffeeinacone швидко став лідером інстаграмма, так як виглядає дуже фотогенічно. Та й за смаком це дуже вишукано.

 

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code