Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Картоплю фрі хочуть продавати прямо в шкірці

Так, так, саме так. Ну, тобто, картоплю, звичайно ж, будуть очищати, нарізати соломкою і смажити у фритюрі — усе як зазвичай. Але ось упаковка для фришки вас просто вразить, нею стане — картопляна шкірка!

Але про все по порядку. Італійські дизайнери перейнялися проблемою великої кількості картопляних очисток, які утворюються при виробництві картоплі фрі. І вирішили — чого добру пропадати-то — пустити їх на виробництво упаковки для цієї ж самої картоплі.

Картошку фри хотят продавать прямо в кожуре

Так була створена натуральна екологічна упаковка Peel Saver, яка являє собою перероблену та висушену шкірку картоплі.

Після обробки шкірка отримує свою первісну функцію – захист і збереження крохмального вмісту. Отриманий матеріал на 100% біорозкладаний, а після використання така упаковка може стати тваринною їжею або добривом для рослин.

Картошку фри хотят продавать прямо в кожуре

За словами фахівців, традиційна упаковка для картоплі-фрі на винос має вкрай короткий час, після чого вона відразу стає відходами, в той час як Peel Saver є екологічною альтернатиой, значно скорочує кількість сміття.

Картошку фри хотят продавать прямо в кожуре

Захотілося чого-то картопляного після прочитання? Приготуєте смачні трубочки з курячого філе, запечені в драниках! І смачно, і ситно! Рекомендуємо!

 

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code