Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Гастрономічні тренди 2019 року

Спостереження експертів за кулінарними тенденціями дозволяють зробити висновки, які новинки кухні нас чекають в 2019 році.

Новий чай

У чаю з кожним роком з’являється все більше прихильників. Каву пити не модно і небезпечно для здоров’я. Саме тому з’являються специальнрые професії, такі як чайний бармен. Серед тенденцій приготування цього ароматного напою – крафтовое змішування чаю, нитрочай і навіть чайні коктейлі.

Альтернативне м’ясо

Вивчення сполук гема – пріоритетний напрямок харчової науки в пошуках альтернативи м’яса і білку. Гем використовується, щоб привнести потрібні м’ясні якості у пшеничний і картопляний білковий гамбургер. Однак, для любителів стандартних рецептів, як і раніше, розширюються можливості приготування м’яса. Так, серед новинок «Vegas Strip» стейк з лопатки, «Мерло» стейк з ноги і «Бавет» із стоколосу.

Гастрономические тренды 2019 года

Ферментовані продукти

Заклади йдуть великому попиту на ферментовані продукти і вводять в меню кімчі, соління, квашену капусту, темпу, кефір, вершки та інші продукти. Повертається також ферментований напій з Китаю комбуча, який трохи втратив свою популярність. Ферментовані продукти – джерело пробіотиків, які зміцнюють імунну систему.

Закуска з комах

Не м’ясом єдиним – вважають шеф-кухаря і пропонують в якості джерела білка блюда з комах. Їх легко добути і нескладно приготувати. Комахи мають низьку жирність і в 4 рази білка, ніж у яловичині. Порошок комах – чудовий білковий суперфуд, який непомітний за смаком, але дуже вагою за своєю поживністю.

Свої фермерські угіддя

Не кожен заклад може похвалитися послугою подачі страв з продуктів, вирощених на своїх фермах. Проте, цей напрям набирає обертів. Поки невеликі еко-ферми можливі лише за великої мережі готелів і ресторанів.

Гастрономические тренды 2019 года

Сервіси доставки

Незважаючи на зручність замовлення їжі з будь-якого ресторану, кухарі все ж схиляються більше до атмосфери закладів, де їжа – лише частина процесу вживання їжі. Тому поважають себе заклади посилено працюють над тим, щоб залучити відвідувачів в ресторан будь-якими способами, а не зробити доставку звичною і доступною.

Вегетаріанське протягом

Якщо раніше вегетаріанство було винятком, то сьогодні це більше норма – збільшилася кількість прихильників цього принципу харчування. Це відбилося і на меню закладів, в яких щомісяця включається все більше вегетаріанських страв.

Заміна банальних продуктів

Деякі інгредієнти для приготування вже настільки приїлися, що поступово зникають з компонентів страв. На їх зміну приходять нові продукти або застосовуються нові техніки приготування. Так, цитрусові розширюються смаком цитрона, кумквата і помпельмуса, а приїлися капуста зміниться дикими рослинами – щавлем, кульбабою.

 

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code