Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Емейл-розсилки: цілі та види електронних рекламних повідомлень

Інтернет-маркетинг використовує різні методи в рекламних цілях. Вони покликані забезпечити збільшення рівня продажів, а також активності відвідувачів ресурсу. Таким завданням відповідають і масові емейл-розсилки-вид електронних послань, які істотно відрізняються від спаму. Адресатами е-листів стають постійні відвідувачі порталу, які залишили свої координати, а також покупці і та аудиторія, яка оформила підписку, пр.

емейл розсилки

Головні цілі і завдання емейл-розсилок

Маркетологи використовують розсилки електронних листів, як пишуть тут http://email-rassylka.com/, для вирішення важливих завдань бізнесу та електронної комерції:

  • Інформування-після викладки нових статей, даних про товари, послуги, аналітичні дослідження, навчальні курси та ін. такі емейл-розсилки можуть бути платними і безкоштовними.
  • Рекламування-грамотно складене оголошення здатне стимулювати продажі, просувати товар на ринок, робити його впізнаваним.
  • Організація зворотного зв’язку – потенційні покупці завдяки такій опції зможуть задавати прямі питання, висловлювати побажання.
  • Формування кістяка цільової аудиторії. Підігрівається інтерес незмінно призводить до повторних продажів, зменшення відмов, підвищення рівня продажів.
  • Грамотно складене електронний лист стає потужним імпульсом для комерсанта, який працює на віртуальних просторах.

Категорії емейл-розсилок

Залежно від поставлених завдань і характеру повідомлень, що відправляються поділяють кілька видів розсилок.

Комерційна або рекламна

Цей тип спрямований на збільшення рівня продажів. Листи можуть містити заклики, рекламні слогани, конкретні пропозиції, промо-коди на отримання знижок, посилання на персональні акційні пропозиції, пр. Комерційним називається такий тип розсилок чинності відправленого пропозиції придбати за гроші товар, послугу, підписку, нехай і за зниженими цінами.

Важливо при виборі такого напрямку діяти акуратно, щоб не викликати різко негативного ставлення користувача. Не варто тиснути на свою аудиторію, засипати її листами або занадто нав’язливо пропонувати продукт.

Інформаційна або пізнавальна

Важлива складова такого типу – це побудова довірчих відносин. У листах можна пропонувати переходи на безкоштовні аналітичні огляди, пізнавальні новини, курси для навчання, послуги та продукти. Саме інформаційними розсилками компанія створює собі хороший імідж, забезпечує лояльне ставлення до бренду, гарантує впізнаваність торговій марці, пр.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code