Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Еко Чіпси – похрустим з користю!

Якщо ви любите «похрумтіти», але зі зрозумілих причин не дозволяєте собі картопляні чіпси, не впадайте у відчай – з’явилася здорова і дуже смачна альтернатива шкідливого фаст-фуду – Еко Чіпси з фруктів і овочів. Технологія виробництва зберігає всю користь сирих продуктів, а їх смак і хрускіт закохує в себе і дорослих, і дітей. Про своєї продукції нам розповів Олексій, засновник ТМ Еко Чіпси.

Як у вас виникла ідея створити здорову альтернативу картопляним чіпсам і іншим шкідливим перекусам?

Чесно кажучи, наші чіпси – не альтернатива картопляним. Наші чіпси – це альтернатива мало корисним солодощів при перекуси. А ще це зручний елемент «здорового харчування», так як це 100% натуральні фрукти та овочі, тільки без вологи.

Родина не могла переробляти урожай яблук в дачному саду. Не «рятували» сусіди та співробітники. Спробували сушити тонко нарізані скибочки – сподобалася «хрусткость» і смак. Подобалися наші чіпси усім, кого ми пригощали, тому вирішили спробувати зробити з цього невеликий бізнес.

Эко Чипсы – похрустим с пользой!

З чого почали? Хто вам допомагав і підтримав на початку реалізації вашої задумки?

Спочатку продумали технологію нарізки яблук, підібрали оптимальну температуру сушіння, вибрали найкращі для чіпсів сорти яблук. Насправді, багато було ось таких виробничих моментів, а ще – організаційних. Допомагала у всьому і підтримувала, звичайно ж, сім’я.

А все робиться вручну або виробництво автоматизоване?

Ну, вручну все робити неможливо, і не потрібно зараз. Тому виробництво у нас частково ручне, частково автоматизоване. Знаходиться воно на околиці Києва, в тихому, спокійному і екологічно чистому місці.

У чому відмінність технології виготовлення фруктових і овочевих чіпсів від картопляних? Яким чином вдається зберігати корисні речовини?

Відмінності радикальні. По-перше, овочі і фрукти ми сушимо при температурі 50-55 С, завдяки чому в наших чіпсах повністю зберігається вітамінно-мікроелементний склад відповідних фруктів і овочів. Тоді як картопляні чіпси «смажать» при температурі 170-180 С. Так і роблять їх часто навіть не з картоплі, а з тіста, в складі якого серед інгредієнтів є і картопля. По-друге, ми не використовуємо масло – воно нам просто не потрібно при сушінні. А по-третє, ми не використовуємо сіль, цукор і будь-які інші, або ароматичні смакові добавки, наші чіпси – абсолютно натуральний продукт.

По суті, спільного з картопляними чіпсами у нас немає нічого, крім самого слова «чіпси», яке говорить про те, що це хрумтить і дуже смачно.

Эко Чипсы – похрустим с пользой!

Це тривалий процес? Скільки годин або днів необхідно для виготовлення таких чіпсів?

Так, досить тривалий. Залежно від вологості того чи іншого фрукта чи овоча, а також від товщини нарізки і обсягу закладки в сушильний апарат, процес сушіння може займати від 4 до 15 годин.

А у скільки разів зменшується маса готової продукції порівняно з сировиною?

Залежно від вологості того чи іншого фрукта чи овоча, коефіцієнт «усушки» становить від 1:6 до 1:25. Втрачається волога, але залишається «концентрована користь»: 50 грам чіпсів відповідають 400-1000 грам свіжих фруктів або овочів.

Який строк зберігання у ваших чіпсів? Які повинні бути для цього умови?

Термін зберігання наших чіпсів – до 1 року і вище. Зберігати їх бажано в сухому, прохолодному місці, в герметичній упаковці.

Эко Чипсы – похрустим с пользой!

Ви виробляєте продукцію цілий рік або сезонно?

Виготовляємо продукцію цілий рік, так як асортимент у нас досить широкий – вже зараз виробляємо чіпси з 18 видів фруктів і 8 видів овочів. У найближчому майбутньому плануємо його ще трохи розширити.

Овочі і фрукти українські? Як вибираєте постачальників, стежте за якістю?

Яблука, груші, сливи, абрикоси, персики, полуниця і майже всі овочі – українські. Але те, що у нас не зростає, а це цитрусові і екзотичні фрукти – імпортні. Постачальників вибираємо за співвідношенням ціна/якість.

Далеко не всі знають про таких корисних ласощів, як популяризируете овочеві і фруктові чіпси серед українців?

Ми намагаємося брати участь у різноманітних виставках, маркетах, фестивалях, на яких пропонуємо до дегустації весь наш асортимент, розвиваємо соціальні мережі. Також, дуже добре працює «сарафанне радіо» — спробувавши і оцінивши нашу продукцію, люди розповідають про нас своїм друзям і знайомим. Багато зараз починають замислюватися про своє здоров’я, а значить, і про здорове харчування, і самі знаходять нас, шукаючи корисні «вкусняшки».

Эко Чипсы – похрустим с пользой!

Як можна зробити замовлення Еко Чіпсів і де їх можна придбати?

Замовити Еко Чіпси можна безпосередньо у нас, зателефонувавши за телефоном 066-286-6847 або через наші сторінки в Facebook і Instagram. А також, написавши нам на нашу пошту fruitchips@ukr.net.

Що побажаєте нашим читачам?

Всесвітня організація охорони здоров’я стверджує, що здорове харчування, яке повинно включати щоденне вживання 400 грамів фруктів і овочів у складі 5 порцій, значно знижує ризик захворювання на діабет, рак, серцево-судинними та іншими неінфекційними захворюваннями.

Бажаємо читачам вести здоровий спосіб життя, намагатися дотримуватися здорового харчування, а Еко Чіпси будуть вам у цьому допомагати.

 

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code