Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Чудеса кулінарії: як можна їсти золото

Блиск золота і дорогих каменів модний не тільки в одязі й аксесуарах. Навіть у кулінарії в тренді страви, прикрашені справжнім золотом. Їстівні такі гастрономічні експерименти?

Для приготування їжі в кулінарії використовується рідке золото, і кухарі всього світу намагаються виділити свої страви цим дорогим декором.

Ще у Стародавньому Єгипті використовували золото, вважаючи його «священним» інгредієнтом. Тому твердження про те, що мода постійно повертається, актуально і тут. Рідке кулінарне золото має пробу 23-24 карата і має код Е175 в градації харчових добавок. Для травлення цей інгредієнт не представляє ніякої небезпеки він підвищує імунітет і знищує бактерії. Але в приготуванні і декоруванні їжі обов’язково слід дотримуватися баланс і строго контролювати кількість золота в стравах. Накопичення золота в печінці, нирках та інших внутрішніх органах може викликати ряд симптомів і небезпечних хронічних захворювань.

Смаку і запаху золото не має, тому гнатися за золотий модою зовсім не обов’язково.

Чудеса кулинарии: как можно есть золото

Страви із золота

Піца, Нью-Йорк

Водному з закладів Нью-Йорка подають піцу, вартість якої 2 тисячі доларів, і чекати її доведеться близько 2 тижнів. У складі піци — фуа-гра, французькі трюфелі, осетрова ікра і листи золотої луски, прикрашені їстівними квітковими пелюстками.

Капучино, Абу-Дабі

У ресторані Абу-Дабі подають капучіно, прикрашений пластівцями 24-каратного золота. Вартість однієї чашки – 20 доларів.

Морозиво, Нью-Йорк

Це нью-йоркське морозиво має навіть свою сторінку у Вікіпедії. Варто десерт тисячу доларів і готується протягом 48 годин. У його складі таїтянська ванільне морозиво, найтонші листи з 24-каратного їстівного золота, золота пудра, золоте драже, цукрові квіти, покриті шаром все того ж їстівного золота, шоколадні трюфелі і цукерки з Парижа, екзотичні фрукти і навіть ікра.

Тако, Мексика

У Мексиці можна поласувати тако, вартість порції якого 25 тисяч доларів. У этомблюде – мармурова яловичина Кобе, ікра, шматочки лобстера, чорний трюфель з сиром брі і, звичайно, пелюстки золота.

Пончик, Майамі

У ресторані Брукліна звичайні пончики, покриті 24-каратним золотом, коштують по 100 доларів за штучку.

 

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code