Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Більше не модно: чорна їжа стрімко втрачає популярність

Чорні бургери, чорне морозиво, чорні круасани, чорні млинці, чорні равіолі… так і згадується страшилка з дитинства «У чорній-чорній кімнаті, в чорному-чорному скрині лежала чорна-чорна….» Але, схоже, і ця історія вже кане в лету, так як чорна їжа стрімко втрачає свою привабливість.

Ось, наприклад, не так давно в меню лондонського ресторану Coco di Mama з’явився вельми незвичайний пункт – вегетаріанські круасани з активованим вугіллям чорного кольору. За словами працівників закладу, таке ласощі допомагає ефективно очищати організм від токсинів.

Здавалося б, цікаво! Згадайте, з яким цікавістю ми сприйняли їжу чорного кольору — гамбургери і хот-доги. А ось лондонці якось відразу не зрозуміли її. Хоча на ціннику до вугільних ранкових круасанів і була приписка, що вони «на смак краще, ніж на вигляд», це не додало випічці шанувальників – користувачі соцмереж порівняли вугільні круасани з екскрементами, муміями і мертвими тюленями.

Больше не модно: черная еда стремительно теряет популярность

В Америці чорна їжа і зовсім в опалі. Дієтологи виявили в цій добавці небезпеку для здоров’я. І зараз всі заклади, що продають чорну їжу, піддаються перевіркам. Справа в тому, що ще з березня минулого року в США набув чинності стандарт FDA (орган США, що займається охороною здоров’я харчових), який забороняє використання активованого вугілля в якості добавки або як харчовий барвник.

А адже саме чорний вугілля — найбільш популярний інгредієнт, щоб надати стравам бажаний чорний колір. Звичайно, чорного кольору в стравах можна домогтися ще за допомогою чорнила каракатиці, але ними з-за специфічного смаку, підфарбовують, як правило, тільки рибні страви.

В інших випадках використовують харчові барвники або активоване вугілля, який і демонструє своє стрімке перетворення з нейтралізатора токсинів в небезпечний інгредієнт.

 

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code