Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

4 суто «офісних» хвороби

Пам’ятаєте фразу з популярного фільму «Бережись автомобіля»: «Кожен у кого немає машини, мріє її купити. Кожен, у кого є машина, мріє її продати». Приблизно така ж ситуація з роботою в офісі: кожен офісний працівник мріє не їхати щоранку на роботу по переповнених дорогах, а кожен, що працює з дому ні-ні, та й помечтает частіше опинятися серед людей.

Однак, як стверджують лікарі, за сидінням в офісі криється кілька небезпечних недуг. І купуються вони саме в офісі.

Більш часті застуди і грип

4 сугубо офисных болезни

Пам’ятаєте цю соціальну рекламу, яка з’являлася на білбордах «Захворів? Сиди вдома»»? На жаль, офісні співробітники порушують це правило дуже часто. А адже в офісі люди знаходяться в погано провітрюваному пмещении, разом з великою кількістю людей.

І, звичайно ж, є шанс, що хтось із співробітників вже почав хворіти і може заразити колег, надзвичайно високий.

Що робити? Під час епідемій намагайтеся мити руки після ранкових рукостискань. У сезон застуд намагайтеся пити вітаміни, по можливості загартовуйтеся протягом року. Провітрюйте офіс.

 

Гастрит та інші розлади травлення

4 сугубо офисных болезни

Не в кожному офісі є можливість повноцінно пообідати. А якщо отримати обід недостатньо поживний, то тоді ви «нагоните» калорії за вечерею. І як наслідок — зайві кіло. Якщо ж в офісі взагалі проблематично пообідати і співробітники «тримаються» на перекуси, привіт гастрити, коліти, ожиріння!

Що робити? Налагодити режим харчування та пиття (випивати до 2-2,5 л води в день). До речі, це можуть допомогти зробити спеціальні програми, які регулярно нагадують про необхідність попити. Замінити шкідливі офісні смаколики на корисні перекуси.

 

Захворювання, пов’язані зі спиною

4 сугубо офисных болезни

По 6-7 годин доводиться сидіти в офісі, практично не встаючи. Це часто призводить до різних проблем з хребтом і суглобами. Різні хвороби спини виникають практично миттєво, особливо якщо у нас неправильна постава (наприклад, витягнута до монітора шия) або незручне крісло.

Що робити? Не сидіть цілісінький день. Хоча б раз в півгодини встати, щоб пройтися по офісу або зробити легку розминку. Влаштуйте собі таке робоче місце, щоб ваша спина була рівною, а очі дивилися не вниз, а перед собою або навіть трохи вгору.

 

Алергічні реакції

4 сугубо офисных болезни

Навіть людям, що страждають раніше алергією, часто важко працювати в офісі через пилу. І нехай прибирання проводяться хоч кожен день, але мало хто часто чистити побутову техніку. А адже кондиціонер, принтери, сканери та інша офісна техніка виділяє чимало токсичних речовин, які виділяють. Наприклад, принтери — це джерела озону, який потенційно небезпечний, якщо фільтри не замінювати вчасно.

Кондиціонери теж часом можуть стати причиною алергій, так як при несвоєчасній заміні фільтрів у них з’являється цвіль.

Що робити? Ініціюйте прибирання офісної техніки. Почніть з себе і, бути може, ваш приклад наслідують колеги. Як можна частіше відкривайте вікна. Кондиціонер не замінить свіже повітря. Слідкуйте за регулярній заміною фільтрів в техніці.

Проте, не дивлячись на все вищесказане, офіс — це спілкування, якого позбавлені ті, хто працює вдома. Цінуйте його!

І, звичайно, будьте здорові!

 

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code